KANDIRA KAYMAKAMI AÇIĞA ALINDI

Kandıra’da bir yılı aşkın süredir kaymakam olarak görev yapan İsmail Çiçek, FETÖ terör örgütü soruşturması kapsamında açığa alındı

Geçtiğimiz yıl Kandıra Kaymakamı olarak göreve başlayan İsmail Çiçek, FETÖ/PDY terör örgütü soruşturması kapsamında açığa alındı. İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı kararname ile Ağustos 2015'te ayında Kandıra’ya atanan eski Van Özalp Kaymakamı İsmail Çiçek’in İçişleri Bakanlığı’nın soruşturması neticesinde görevden uzaklaştırıldığı öğrenildi. Bakanlık, FETÖ terör örgütü ile yakınlığı bulunan 44 mülki idari amiri de açığa aldı.

 

ÇİÇEK DE LİSTEDE VAR

İçişleri Bakanlığı Basın Merkezi tarafından Bakanlığın resmi internet sitesinde ve twitter hesabında yapılan açıklamaya göre 24 Kasım 2016 tarihinde 44 mülki amir görevinden uzaklaştırıldı. Uzaklaştırılan mülki amirlerden 44'ünün Kaymakam olduğu bilgisi edinilirken, görevden uzaklaştırılarak açığa alınan kaymakamların isimleri basınla paylaşılmadı. 21 Kasım tarihinde alınan açığa alma kararları bugün mülki amirlere tebliğ edildi. Açığa alınan 44 kaymakamın arasında Kandıra Kaymakamı İsmail Çiçek de var. 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99