24 Kasım Öğretmenler Günü Gölcük Çoşkuyla Kutlandı.

24 Kasım Öğretmenler Günü Gölcük Anıtpark’ta törenle kutlandı. Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen kutlama programına Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş katılım gösterdi. Programa Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Ak Parti, Chp, Mhp, Sp ilçe başkanları ve temsilcileri, çok sayıda öğretmen ve öğrenciler katıldı.

24 Kasım Öğretmenler Günü Gölcük Anıtpark’ta Çoşkuyla Kutlandı.

 

24 Kasım Öğretmenler Günü Gölcük Anıtpark’ta törenle kutlandı. Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen kutlama programına Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş katılım gösterdi.

Programa Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Ak Parti, Chp, Mhp, Sp ilçe başkanları ve temsilcileri, çok sayıda öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 

Atatürk Anıtına Çelenk Bırakıldı

 

Öğretmenlere Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından hediye edilen ve her yıl 24 Kasım’da kutlanan Öğretmenler Günü dün tüm ülkemizde olduğu gibi Gölcük’te de büyük bir coşkuyla kutlandı. Bu anlamda Gölcük İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü tarafından Anıtpark’ta kutlama programı gerçekleştirdi. Programbir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayıp, daha sonra ilçe Mili Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu’nun Atatürk anıtına çelenk bırakmasıyla sona erdi. Ayrıca Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu tarafından bütün Öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günün kutlandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99