Başkan Öğretmenlerin Misafiri oldu.

Karamürsel Belediye Başkan’ı İsmail Yıldırım, Karamürsel Alp Anadolu Lisesinin düzenlediği kahvaltı programına katıldı.

Karamürsel Alp Anadolu Lisesi spor salonunda, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle düzenlenen kahvaltı programına Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkan’ı İsmail Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, İlçe Spor Müdürü Çetin Yıldız ve Karamürsel Alp Anadolu Lisesi öğretmenleri katıldı. Başkan Yıldırım kahvaltıdaki konuşmasında; ‘’Allah bu makamları bize nasip etti fakat buralara gelmemizdeki en büyük pay sahipleri, bizi bu günler için eğitenlerdir, sizlerin huzurunda bu öğretmenlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum’’ dedi. Ardından Karamürsel Alp Anadolu Lisesi öğrenci korosu tarafından şarkılar ve şiirler okunarak program sonlandı.

 

7. Geleneksel Pide Günü

 

Karamürsel 100. Yıl Endüstri Meslek Lisesinin bu Yıl 7.sini düzenlediği pide gününe Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkan’ı İsmail Yıldırım, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdinç Bozkurt ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır katıldı. Programda 100.Yıl Endüstri Meslek Lisesi Öğretmenleriyle bir araya gelen Başkan Yıldırım konuşmasında; ‘’Bir milleti ayakta tutacak olan gençlerdir ve onların eğitmenleri, onların öğretmenleri sizlersiniz. Sizler mesleki bilgilerle bu çocukları yetiştiriyorsunuz fakat vatan sevgisi olmayan bir öğrenciyi biz istemiyoruz. Sizden ricam çocuklarımıza vatan sevgisini millet, sevgisini, inancı, imanı, ahlakı ve bu toplumun değerlerini öğretmek aslında en çok ihtiyacımız olan şeylerdir. Vatanına ve milletine saygı duyan nesiller yetiştirdiğinizin için hepinize teşekkür ederim’’ dedi.

 

Öğretmenler Günü Programı Kültür Merkezinde Kutlandı,

 

24 Kasım Öğretmenler günü Karamürsel Belediyesi Kültür Merkezinde kutlandı.
Karamürsel Nazmi Oğuz Orta Okulunun düzenlediği programa Kaymakam Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Sadık Eroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, İlçe Spor Müdürü Çetin Yıldız, İlçe Sağlık Grup Başkanı Ferhan Uğur, CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar, MHP İlçe Başkanı Çetin Öksüz, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sıdıka Aksoy ve İlçedeki Öğretmenler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, Nazmi Oğuz Orta Okulu Müdürü Bilal Demir’in yaptığı konuşma ile açıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Çakır’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapması ile birlikte, emekli öğretmen İsmail Kazmalı ve bu yıl emekli olan 7 öğretmen daha sahneye davet edildi. Kaymakam Ahmet Narinoğlu’nun bu yıl emekli olmuş öğretmenlere plaket taktim etmesi ile program devam etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99