Yeni projeleri ile Kandıra’da sosyal alanları artırmaya devam ediliyor

Semt spor sahaları projesi ile hem mahalle sakinleri vakit geçirebilecekleri bir alana sahip olacak hem de spor yapmak daha eğlenceli hale gelecek.

"Spor sağlıktır, spor yapmayan kimse kalmasın" diyerek bu projeye başladıklarını söyleyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  "Mahalle parklarımızın yanı sıra gençlerimizin spor yapıp kaliteli zaman geçirmelerine katkı sağlayacak semt spor sahaları tasarladık dedi.

“Kandıra Belediyesi ,Çarşı ve Akdurak Mahallelerine Semt Spor Sahaları Yapıyor.”

Projemizi Çarşı ve Akdurak mahallerinde başlatılıyoruz. Yürüyüş ve bağlantı yollarını baskı beton halinde hazırladığımız projemizin içinde sentetik çim futbol sahası, basketbol sahası, açık hava spor aletleri, spor alanları, çocuk oyun alanı ve dinlenme mekânları ile hizmet verecek nitelikli spor tesislerini halkımızın hizmetine sunuyoruz diyen Başkan Köken, Kandıra Belediyesi olarak hazırladıkları hizmetlerde vatandaşların güvenli ve uygun şartlarda spor yapabilmelerini sağlamayı amaçladıklarını vurguladı.   

 Başkan Ünal Köken:” Biz  Kandıra için projelerimizi yaparken sadece ilçemizin  merkezinin değil, mahallelerin de eksiklerini düşünerek hareket ediyoruz.”

Belediyecilik sadece yol ve kaldırım yapmaktan ibaret değildir diyen Başkan Köken, Şehrimizde vatandaşlarımızın sağlıklı ve huzurlu yaşamaları için sosyal yaşam alanları inşa ediyoruz. Hizmetlerimizin şehrin geneline yaymak suretiyle bütün vatandaşlarımızın bu hizmetlerden faydalanabilmelerini sağlıyoruz" dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99