Üzülmez, Kartepeli Çocuklarla Tiyatroda

Kartepe Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde çocukları tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor. Hafta sonu Kartepe Belediyesi’nin ev sahipliğinde Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde sahnelenen “Oyuncaklar Diyarı” adlı çocuk tiyatro oyununu izlemek için salonu dolduran Kartepeli çocukların heyecanına Başkan Üzülmez de ortak oldu ve onları yalnız bırakmadı.

 

Kartepe Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde çocukları tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor. Hafta sonu  Kartepe Belediyesi’nin ev sahipliğinde Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde sahnelenen “Oyuncaklar Diyarı” adlı çocuk tiyatro oyununu izlemek için salonu dolduran Kartepeli çocukların heyecanına Başkan Üzülmez de ortak oldu ve onları yalnız bırakmadı.

                            

Çocukları motive etmek, eğlendirirken hem de öğrenmelerine imkân sağlamak amacıyla Kartepe Belediyesi tarafından 15 günde bir periyodik düzenlenen çocuk tiyatrosu oyunları ile Kartepeli çocukları buluşturmaya devam ediyor. Bu hafta sonu da Kartepeli minikler, “Oyuncaklar Diyarı” adlı çocuk tiyatrosunu izlemek için Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’ne akın ettiler.

 

Üzülmez: Kartepe’de Çocuk Olmak Ayrıcalıktır

Kartepeli çocukların tiyatro sevincine ortak olan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Hep dedik ki Kartepede çocuk olmak ayrıcalıktır. Kartepe Belediyesi olarak, çocuklarımızın gitmek istedikleri kültür sanat etkinliklerini onların ayağına getirerek ailelerimizin bu yükünü hafifletmek için etkinlikler düzenliyoruz. Yine bu etkinlikler gibi düzenlediğimiz kurslar ve yaz okulları ile de çocuklarımızın gelişimine yaz-kış katkıda bulunuyoruz. Bizim isteğimiz, ailelerimiz çocuklarının sadece eğitimi ile rahatça ilgilenebilsin ve sevgi dolu bir ortamda büyümelerini sağlasın, bizler de geniş bir yelpaze de onların her türlü isteğini elimizden geldiğince karşılamaya hazırız.” dedi. Çocuklar, pür dikkat izledikleri ve alkışlarla coştukları oyun sonunda Başkan Üzülmez’e sevgi seli içerisinde teşekkür ederek, etkinliği neşeyle tamamladılar.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99