Üzülmez, iletişim ve diyalogu önemsiyor

Modern ve marka kent Kartepe’yi inşa etmek için gece gündüz çalışmalarına devam eden Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez bu hafta da belediyede geçirdiği zamanın bir kısmını makamında misafirlerini ağırlayarak kullandı.

Modern ve marka kent Kartepe’yi inşa etmek için gece gündüz çalışmalarına devam eden Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez bu hafta da belediyede geçirdiği zamanın bir kısmını makamında misafirlerini ağırlayarak kullandı.

 

Tecrübeleri ve mesaisini Kartepe’nin geleceğini şekillendirmek için harcayan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe , Kocaeli ve şehir dışından da kendisini ziyarete gelen misafirleriyle gündemi değerlendirip, hizmet ve projelerle ilgili fikir alış verişinde bulundu.  Kartepe’ye değer katacak fikirlere her zaman açık olduğunu ve doğru planlama için toplumun her kesimiyle iletişim ve diyalog halinde bulunmanın önemli olduğunu belirten  Başkan Üzülmez, ziyaretçilerinin görüş ve önerilerini de dikkatle dinleyerek değerlendirdi.

 

İş, siyaset, spor ve STK dünyasından çeşitli konukları makamında ağırlayan Başkan Üzülmez’in ziyaretçileri arasında; İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şube Başkanı Feyzi Utaş ve Yönetimi, Nusretiye Spor Kulübü Başkanı Hakan Akyıldız ve Yönetimi, Uzuntarla Mahalle Başkanı Süleyman Yakupoğlu ve mahalle sakini gençler, Sultaniye Mahalle Muhtarı Ahmet

Özkılıç, İstasyon Mahallesinden Ahmet Şimşek ve mahalle sakinleri, Mimar Özlem Ün, Dinamik Yapı Sanayi Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Vefa Küçük ve Cem Bialetti Grup Şirketi Yönetim Danışmanı Fatih Algan  yer aldı.

 

Konuklarından Üzülmez’e Tam Destek

Başkan Üzülmez misafirlerine, hızla gelişen Kartepe’nin emin ellerde olduğunu ve ülkemizin tarihi bir süreç yaşadığı bu dönemde,  herkesin ortak davasının vatanın bütünlüğü ve gelişimi olduğunu, yatırımların ve gelişmenin duraksamadan devam etmesi gerektiğini belirtti. Belediye yatırımları olarak Kartepe’nin geleceğine miras kalacak önemli yatırımlarda hızla yol kat edildiğini, Kartepe adının şimdikinden çok daha fazla güzellikleriyle anılacağını ifade eden Başkan Üzülmez, konuklarına da önerileri ve destekleri için teker teker teşekkür etti. Başkan Üzülmez’ e güvendiklerini , beklentilerinin yüksek olduğunu ve önümüzdeki yıllarda  Kartepe’nin kabuğunu kıracağına inandıklarını belirten konuklar teşekkür edip, hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra  makamdan ayrıldılar.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99