Çevik, Kartepe’de “Dünya Büyüktür 5’ten” Diyecek

Kartepe Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında gündeme dair ve ülkenin geleceğini etkileyen toplumsal konuları da işleyerek, Kartepe halkını özel programlarla buluşturmaya devam ediyor.

 

Kartepe Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında gündeme dair ve ülkenin geleceğini etkileyen toplumsal konuları da işleyerek, Kartepe  halkını özel programlarla buluşturmaya devam ediyor.

 

Bu etkinler ve toplumsal duyarlılık kapsamında,  TRT 1 de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran dönem dizisi Diriliş Ertuğrul’ın sevilen oyuncusu, aynı zamanda KBB Şehir Tiyatroları’nın Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Çevik, 22 Kasım Salı Günü Saat 19.00’da   Kartepe Belediyesi’nin konuğu olarak, Kartepelilerle buluşacak. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek “Dünya Büyüktür 5’ten” programında başarılı Yönetmen ve Oyuncu Mehmet Çevik, 15 Temmuz’da Türkiye’nin üzerinde oynanan oyunları, etkileyici sunumuyla sanatçı gözünden değerlendirecek.

 

15 Temmuz gecesinde başlayıp, günlerce devam eden Demokrasi ve Milli İrade nöbetlerinde kürsüden meydanlardaki halka seslenen Sanatçı Mehmet Çevik dakikalarca ayakta alkışlanmıştı. Demokrasi nöbetleri sona erdikten sonra “Dünya Büyüktür 5’ten “ adında bir program hazırlayan Mehmet Çevik, bu programla ilk kez Kartepe Belediyesinin ev sahipliğinde izleyicilerle buluşmuş olacak. Ücretsiz  gerçekleşecek programa katılmak için Kartepeliler merakla etkinlik gününü bekliyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99