KÖKEN'DEN HAYME ANA BİLGİ EVİ ZİYARETİ

Kandıra Hayme Ana Bilgi evini ziyaret eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, 860 öğrencinin eğitim gördüğü kurs merkeziyle ilgili bilgi aldı. Ziyaret sırasında Başkan Köken’e Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Özder ve yönetimi de eşlik etti.

“Başkan Köken, Hayme Bilgi Evi Ziyaretinde Eğitim Önemini Vurguladı”

Kandıra Hayme Ana Bilgi evini  ziyaret eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, 860 öğrencinin eğitim gördüğü kurs merkeziyle ilgili bilgi aldı. Ziyaret sırasında Başkan Köken’e Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Özder ve yönetimi de eşlik etti.

Ülkenin gelişmesi ve büyümesinin eğitimle mümkün olacağını vurgulayan Başkan Ünal Köken, Hayme Ana Bilgievine yaptığı ziyarette geleceğimizin teminatı dediği çocuklarla ilgili yapılan eğitimler hakkında bilgi almayı ihmal etmedi.

Başkan Köken: “ Çocuklarımızın Eğitimine Destek Olmayı Sürdüreceğiz”

86o öğrencinin münazara, tiyatro, işaret dili, satranç, eğlenceli İngilizce, eğlenceli matematik, akıl oyunları ve hızlı okuma eğitimleri gördüğü Hayme Ana Bilgi evi, Okul, öğrenci ve veli odaklı bir sistemle eğitimlerini sürdürüyor. Çocukların durumu hakkında sürekli olarak aileleri bilgilendiren Hayme Bilgi Evi yetkilileri, yıl içerisinde öğrencilere yönelik çeşitli etkinliklerle motivasyonu arttırmaya çalıştıklarını belirtti.

“Bilgi Evleri Geleceğe Yapılmış En Büyük Yatırım”

Bilgi evlerinin  öğrencilerin geleceğine yapılmış en büyük yatırım olduğunu kaydederek öğrencilerin teorik ve pratik derslerle güçlü bir eğitim desteği aldığını dile getiren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ‘Çocuklarımız geleceğimizin , Kandıra’mızın teminatıdır. Eğitim konusunda hassasiyetlerimiz var, imkânlarımız el verdikçe eğitim kurumlarına yardım ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99