Kocaeli Emlakçılar Odası Üzülmez’i Ziyaret Etti

Geçtiğimiz Eylül ayında gerçekleşen kongre ile Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı seçilen Ahmet Pekin ve Yönetimi Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Konuklarını makamında ağırlayan Başkan Üzülmez, “öncelikle yeni  Başkan ve Yönetimine bir kez daha hayırlı olsun diyorum” dedi.  Kartepe’nin gelişmesi için her türlü projeyi değerlendirmeye açık olduğunu ve bu konuda yatırımcıları beklediklerini ifade eden Üzülmez, Kartepe’nin doğası, insanı ve yatırımları ile emlak sektörü ve yatırımcılar için cazibe merkezi bir bölge olduğuna da dikkat çekti.

 

Üzülmez: Kartepe’de Emlak Piyasası Hareketlenecek

Başkan Üzülmez konuşmasında; “Kartepe çok hızlı gelişiyor. Revizyon  imar planlarımızı yeni bitirdik, bundan sonra daha da hareketlenecek. Kartepe için 350 Bin nüfusa göre geleceği öngörerek uzun vadeli planlar yaptık. Yatırımlarımız var, Kent Meydanı Projemiz var, ilçemize ilgi çok. Yaz-kış oturmak isteyenler veya yazlık ya da kışlık olarak burada konaklamak isteyen birçok insan var. Bunun dışında ticari anlamda ülkemizin lojistik merkezlerinden birisi olmasından kaynaklanan bir ilgi yoğunluğu da var. Dolayısıyla ilçemiz gayrimenkul yatırımcılarının çok rağbet gösterdiği bir yer. Bu nedenden dolayı sizin sektörünüzün ve odanızın yeri ve önemi büyük. Doğru alıcı ve doğru satıcıyı bir araya getirerek emlak piyasasını canlı tutmak  ve kaliteli alışverişe ortam sağlayarak insanların mağdur edilmesini önlemek sizlerin elinizde.” dedi.

 

Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin ise “Kocaeli’nin planlanmasından tutun da yatırımcıların buraya getirilmesine kadar çok önemli bir görevimiz olduğunu düşünüyoruz. Ve bununla ilgili iç ve dış yatırımcıların bölgemize çekilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Siz değerli başkanlarımızla bölgemizin kalkınması ve değer kazanması için her zaman işbirliği içinde olmaya hazırız. Misafirperverliğiniz için odamız adına teşekkür ederim ” dedi.  

 

Kartepe’de emlak alanında yapılacak çalışmalar hakkında görüş alış verişinde de bulunan Emlakçılar Odası Yöneticileri ve Başkan Üzülmez, verimli geçen ziyaret ardından hatıra fotoğrafı çekilerek iyi dileklerle ayrıldılar.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99