SEKA SAHİL RESTORANDA KENDİNİZİ ŞIMARTIN

Lezzet durakları köşemizin bu haftaki konuğu SEKA SAHİL RESTAURANT oldu. Oramiral Salim Dervişoğlu Cd No:41, Kozluk Mahallesi, İzmit Adresinde bulunan seka sahil restaurant denize nazır manzarası ile göz kamaştırıyor.

DENİZ DİBİNİZDE

Lezzet durakları köşemizin bu haftaki konuğu SEKA SAHİL RESTAURANT oldu.
Oramiral Salim Dervişoğlu Cd No:41, Kozluk Mahallesi, İzmit Adresinde bulunan seka sahil restaurant denize nazır manzarası ile göz kamaştırıyor.

 

KOCAELİ'NİN TÜRKİYE'DEKİ YÜZÜ SEKAPARK

Seka park açıldığı günden beri Kocaeli’nin Türkiye’deki yüzü oldu, vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği sekaparkta bulunan Restoranlarda adından bir hayli söz ettirir duruma geldi.

 

SEKADA , SEKA SAHİL RESTORAN

Bu Restoranların içinde geniş ve ferah mekanı ile seka sahil restoran göze çarpıyor, belediyeye bağlı bir şirket olan Antikkapı tarafından işletilen tesis Seka sahil Restoran sıcaklarda serinlemek soğuklarda ısınmak için idael bir mekan, en önemlisi yemekleriyle , sunumlarıyla , güler yüzleriyle çok güzel ,sabahlara kadar oturalısı , çaylarla muhabbetler edilesi bir yer .

 

HER ŞEY ORGANİK

Sizler için Çarşamba sabahı kahvaltıya seka sahil restorana gittik. Serpme kahvaltı siparişi ettik. Kahvaltı öncesi çay ikram ettiler. Daha sonra bombalar ard arda gelmeye başladı, önce organik köy yumurtası, kaşarlı melemen,sucuk, börek çeşitleri, sıcak simit kahvaltı tabağı, patates kızartması,ve daha bir çok şey. Biz kahvaltımızı bitirip sohbete başladıktan sonra hayatımda içtiğim en keyifli kahveyi içtim. Kahve bakır fincan takımında geldi fakat bu kahveyi farklı kılan sunumuydu. Kahve bakır bir fincan takımı ile dumanların arasında geldi, evet yanlış duymadınız dumanların içinde resimdede görüleceği gibi bu keyif paha biçilemezdi.

 

KENDİNİZİ ŞIMARTIN

Eğer sizde aileniz veya sevdiklerinizle kendinizi şımartıp güzel bir kahvaltı yapmak isterseniz size tavsiye edeceğim, referans olabileceğim bir yerdir seka sahil restoran. Masaya oturduğunuz andan masadan kalktığınız ana kadar keyif alacağınız bir mekan olduğuna garanti verebilirim.

 

BALIKLAR, MARTILAR, SERÇELER YANINIZDA

Ayrıca dışarıda yemek yediğinizde yahut kahvatı yaptığınızda hemen yanıbaşınızda deniz olması, balıkların size ekmek atmanız için neredeyse sudan çıkacak gibi hareketleri, o martıların havada ve suda yaptıkları şovlara ve sizin dibinize kadar gelen serçelerin sizinle muhabbet eder gibi dansları işte bunlar bile sizin seka sahil restorana gitmeniz için yeterli diye düşünüyorum.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99