“Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz Kandıra’yı Ziyaret Etti”

Ak Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Kandıra’ya dün yaptığı ziyaretlerde Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Özder’le bir araya gelerek ilçe milli eğitim müdürlüğüne ve okullara ziyaretlerde bulundu.

Ak Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Kandıra’ya dün yaptığı ziyaretlerde Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Özder’le bir araya gelerek ilçe milli eğitim müdürlüğüne ve okullara  ziyaretlerde bulundu.

 

Kocaeli Milletvekili, Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Katip Üyesi olan Yılmaz ve Başkan Köken, ilçe milli eğitim müdür vekili İhsan Özkan’a yaptıkları ziyaretler esnasında ilçedeki eğitim öğretim ve başarı durumlarını değerlendirdi.Ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz gençlerimizin daha çok çalışarak vatanımıza hayırlı işler yapmak için gayret edeceğinden şüphem yok diyen Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Kandıra’da yeni yapılan İmam Hatip Ortaokulunu da ziyaret etti.

 

Türkiye’nin gelişim sürecini hızlandıracak en önemli unsurun eğitim olduğunu belirten Başkan Ünal Köken, gençlere güvendiğini onların vatan topraklarına sahip çıkan ve çalışkan ve üretken bir nesil olarak yetiştiğini vurguladı. Kandıra’da çocuklarımızın eğitimine yönelik yapılan tüm çalışmalara imkanlarımız ölçüsünde destek olmayı sürdürüyoruz diyen Başkan Köken, gelişen ve büyüyen Türkiye’miz gençlerimize emanet olacak dedi.

 

“Başkan ‘a Ziyaret”

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İmam Hatip Ortaokulu ve Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ziyaretinin ardından  Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’imakamında ziyaret eden Mehmet Akif Yılmaz, Başkan Köken tarafından samimi bir şekilde karşılandı. Yılmaz, belediyenin projeleri ve çalışmaları hakkında Başkan Köken’den da bilgi aldı.

Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’ı  makamında ağırlayan Başkan Ünal Köken, “Milletvekilimiz Mehmet Akif Yılmaz’a nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim diyerek Türkiye’nin geleceği için gece gündüz  çalışarak ülkemiz adına belirlediğimiz 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

“Yılmaz ve Köken’den Hasta Ziyareti”

Kandıra Belediyesi ziyaretlerinin ardından Başkan Köken ve İlçe Başkanı Özder’le birlikte hasta ziyaretinde bulunan Milletvekili Yılmaz, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Tüm hastalara şifa dileyen Başkan Köken, Milletvekili Yılmaz ve ilçe Başkanı Özder ardından Hacı İrfan Öztürk’e nezaket ziyaretinde bulunarak sohbet etti.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99