Kartepeli Minikler Göz Kontrolünden Geçti.

Sosyal Belediyecilikte örnek hizmetlere imza atan Kartepe Belediyesi, ilçe halkının yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarına çeşitlendirerek devam ediyor.

Son olarak Şirinsulhiye İlkokulu öğrencilerine; göz sağlığı konusunda kartepeli minikleri bilinçlendirmek, varsa bilinmeyen rahatsızlıkları tespit edip, tedavi süreçlerinin başlamasına vesile olmak amacıyla özel bir hastanede göz kontrolü yaptırdı.

 

Başkan Üzülmez’in talimatıyla Kartepe ilçesinde bulunan öğrenciler, eğitim ve öğretim hayatlarına sorunsuz devam edebilmeleri için çeşitli sağlık kontrollerinden geçiyor. Bu kapsamda düzenlenen göz kontrolünde, uzman doktorlar ve optisyen personel görev alarak Şirinsulhiye İlkokulu öğrencilerine tek tek göz kontrolü yapıldı.

 

Çocuklara Önleyici ve Koruyucu Tedavi

İlçe halkının göz sağlığı konusunda önleyici ve koruyucu tedbirlerin zamanında başlaması için Kartepe Belediyesi’nin organize ettiği göz kontrolüne katılan minikler ile velileri, sosyal belediyecilik anlayışı ile bir çok faydalı hizmetlere aracılık eden Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e teşekkürlerini iletti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99