Ünal Köken, Kandıra’da Birlik Olmayı Başardı.

“Kandıra’yı beraber yöneteceğiz” diyerek göreve başlayan Belediye Başkanı Ünal Köken, ilçede faal olan STK’ları ziyaret etti. Köken, “Her adımımızda istişare ile yol yürüyoruz” dedi.

Göreve geldiği günden itibaren STK ve ilçenin yetiştirdiği değerlerle yaptığı istişare toplantıları ile her kesimin takdirini toplayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, bu özelliğinden vazgeçmiyor. Belediye Başkanı Ünal Köken, son olarak ilçe faali aktif olan Kandıra Ziraat Odası Başkanı Kemallettin Er, Türk Hava Kurumu Kandıra Şube Başkanı Vural Çelik ve Türkiye Kızılay Derneği Kandıra Şube Başkanı Olcay Çelik'i ziyaret etti. Başkan Köken’i, ziyaretlerde Ak Parti Kandıra İlçe Başkanı Yunus Özder ve ilçe yönetimi yalnız bırakmadı.

 

İLÇEMİZDE UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

 

Kandıra’nın büyümesi ve gelişmesi adına birlik olmanın önemini vurgulayan Belediye Başkanı Ünal Köken, kurumlar arası iş birliğinin Kandıra’da uyum içerisinde olduğunu söyledi. Köken, “Yerel yönetim olarak ilçemizde, her projemizi istişare yöntemi ile belirliyoruz. Sivil Toplum Kuruluşlarını dinliyor, beraber yol haritası belirliyoruz. Bu yüzden ilçemizde başarılması zor bir birlikteliği yakaladık” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99