YEŞİLKENT'E MUHTARLIK HİZMET BİNASI VE YENİ İŞ YERLERİ

Başiskele Belediyesi Muhtarların ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve rahat bir ortamda çalışmalarını sağlayacak, aynı zamanda vatandaşların daha iyi şartlarda hizmet almalarını sağlayacak modern muhtarlık hizmet binalarından bir yenisini Yeşilkent Mahallesi’nde yapıyor

Başiskele Belediyesi Muhtarların ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve rahat bir ortamda çalışmalarını sağlayacak, aynı zamanda vatandaşların daha iyi şartlarda hizmet almalarını sağlayacak modern muhtarlık hizmet binalarından bir yenisini Yeşilkent Mahallesi’nde yapıyor. Ekipler ayrıca muhtarlık hizmet binası yanına mahalle halkının alışveriş yapabileceği 5 adet dükkân yapımı da sürdürüyor.

 

Muhtarlık hizmet binası ve işyerleri yapımları için Yeşilkent Mahallesi Mahmut Çavuş Caddesi üzerinde çalışma gerçekleştiren Başiskele Belediyesi vatandaşların daha iyi hizmet almalarına, muhtarlarında daha iyi şartlarda hizmet vermelerine olanak sağlıyor. Muhtarlık hizmet binası ve 5 adet 40 metrekarelik dükkân yapımının da başladığı alanda inşaat çalışmaları tamamlanmak üzere.

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99