GÖLETTE KAFASINDAN VURULMUŞ ERKEK CESEDİ BULUNDU

Körfez Yukarı Hereke Yayla Soğuksu mevkii olarak bilinen gölette kafasından tek kurşunla vurulmuş halde erkek cesedi bulundu.

KAFASINA TEK KURŞUN

Körfez Yukarı Hereke Yayla Soğuksu mevkii olarak bilinen gölette kafasından tek kurşunla vurulmuş halde erkek cesedi bulundu.

 

ÇOCUKLAR BULMUŞ

Edinilen bilgi ve iddialara göre; Göl çevresinde oyun oynayan çocuklar, gölet içinde omuzuna kadar gömülü olan bir erkek cesedi buldu. İhbar üzerine bölgeye gelen jandarma ekipleri, olaya müdahale ederken, şahsın kafasından tek kurşunla vurularak öldürüldüğü görüldü. Öldürülen şahsın cebinden bir banka dekontuna sarılı halde uyuşturucu ve yaklaşık 70 lira para çıktı.

 

ŞÜPHELİ GÖRÜLEN BİR KİŞİ GÖZALTINDA
Ayrıca yapılan araştırma sonrası şahsın kim olduğu ortaya çıktı. Cinayete kurban giden kişinin 37 yaşındaki Hasan İlker olduğu öğrenildi. İlker'in aslen Maraşlı olduğu ancak Adana'da oturduğu bilgisine ulaşıldı.
Jandarma yaptığı araştırma sonrasında banka dekontunda adı olan ve ilçede bir fabrikada çalışan bir kişiyi buldu ve gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürerken, silahın bulunması için cesedin bulunduğu göletin suyunun çekildiği öğrenildi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99