“Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Başkan Ünal Köken’i Ziyaret Etti”.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Birim Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ,Kandıra’ya yaptığı ziyarette Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ile görüştü. Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Özder ve yönetiminin de bulunduğu görüşme programı yoğun geçti.

Kandıra ziyaretiyle ilgili görüşlerini bildiren İlyas Şeker, Genel Merkez Yerel Yönetimler Birim Başkanlığı olarak belediyelerimizi yerinde ziyaret ediyoruz. Çalışmaların bir kısmını yerinde görmek, incelemek ve güzel örneklerini de alıp başka yerlere aktarmak düşüncesi ile böyle bir program yaptık dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ise; “İlyas Beyi Kocaeli de görev yaptığı dönemlerden tanıdığımız bir abimiz. Şu anda da Yerel Yönetimler Birimi Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyor. Sevdiğimiz, eskilerden tanıdığımız bildiğimiz bir dostumuz abimiz. Belirli bir program çerçevesinde ilçemizi ziyarete geldiler. Bizleri ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

“Başkan Köken , Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’i Ağırladı”
Belediyenin çay bahçesi Şehri Teras kafede geçen program, Kandıra Türk Sanat Müziği ve Tiyatro derneğine yapılan ziyaret ile sürdü. Türk Sanat Müziği ve Tiyatro dernek Başkanı Rüştü Uygur ve ekibiyle sohbet eden Başkan Köken ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Birim Başkan Yardımcısı İlyas Şeker, Kandıra Belediyesi bünyesinde kurulan, Türk Sanat Müziği korusunun hazırladığı zengin repertuardan türküler dinledi.
Kandıra Türk Sanat Müziği ve Tiyatro Derneğine yapılan ziyaretin ardından eski İmam Hatip Lisesi müdürü Hasan Tokgöz’e vefat eden annesi için taziye ziyaretinde bulunan Başkan Ünal Köken ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Birim Başkan Yardımcısı İlyas Şeker, aileye başsağlığı dileklerinde bulundu.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99