AK KADINLAR BAŞİSKELE’DE ÇALIŞIYOR

AK KADINLAR BAŞİSKELE’DE ÇALIŞIYOR Ak Parti Başiskele Kadın Kollarında durmak yok. Ak Parti Başiskele Kadın Kolları Paşadağ Mahallesi ile ev ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

AK KADINLAR BAŞİSKELE’DE ÇALIŞIYOR

 

Ak Parti Başiskele Kadın Kollarında durmak yok. Ak Parti Başiskele Kadın Kolları Paşadağ Mahallesi ile ev ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

Başkan Hacer Çakır ve yönetimi gündemlerinde olan teşekkür ziyaretleri için deyim yerindeyse çalmadık kapı bırakmıyor. Her hafta planlamalar doğrultusunda Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz'ında katıldığı programlarda Ak Parti'nin belirlediği yol haritası hakkında vatandaşlara bilgiler aktarıyor. 

 

15 Temmuz hain kalkışma gecesinde değinen Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve Başiskele Kadın Kolları Başkanı Hacer Çakır Milli İradeye, Cumhurbaşkanına, Ezanına, Bayrağına sahip çıkmak için göğsünü siper eden, tankların önüne yatan, şehit olan vatandaşlara Allahtan rahmet dileyerek, meydanlarda günlerce gece gündüz nöbet tutan, vatanına sahip çıkan tüm Başiskele halkına ayrıca teşekkür etti.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99