“Kandıra Belediyesi Çalışıyor , Kandıra Kazanıyor”

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün ilçenin dört bir yanındaki çalışmaları devam ediyor. Ekipler, Kandıra Meslek yüksek okulunda fayans, Karadivan’da çelik kalıp ve cami halı yıkama, Kefken caddesinde yan yol asfalt, Safalı kamelya ve parke kanal yol çalışması yaptılar.

“İnsan Odaklı Hizmette Kalite”

 

İnsan odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Kandıra Belediyesi, vatandaşların ihtiyaçlarına öncelik vererek onlara kaliteli hizmet sunmayı sürdürüyor. Kandıra’nın gelişmesinde büyük emeği olan Başkan Ünal Köken’in hizmetlerinden memnun olduğu dile getiren hemşehrileri, sorunlarına çözüm getiren bir Belediye Başkanına sahip oldukları için mutlu olduklarını dile getiriyor.
“Çalışmalar, Karadivan, Kefken mahalleleri ile Kandıra Meslek Yüksek Okulunda Sürdü”
Mahallelerdeki yol bakım ve onarım çalışmaları, kamelya ve parke kanal yol çalışmalarına hız kesmeden devam eden Fen İşleri Müdürlüğünün yetkilileri, vatandaşların istekleri doğrultusunda Kandıra’da eksik noktaların hızla tamamlandığı belirtti. 96 mahallesi bulunan Kandıra’mızın dört bir köşesi ayrı bir cennet diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, hemşehrilerimizin rahat bir ortamda huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürmeleri için yorulmadan hizmet edeceğiz dedi.

 

KANDIRAMIZIN HER MAHALLESİNE YETİŞMEYİ İSTİYORUZ , DERTLERİ ÇÖZMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
BAŞKAN KÖKEN; Sorunların çözümünü hep birlikte yapacağız. Mahallelerimize verilen hizmetleri ve eksiklikleri ekiplerimizle tespit ediyoruz. Tüm mahallelerimizin hizmetlerden aynı ölçüde yararlanması ve hizmetlerin her yere ulaşması için çalışıyoruz. Bir yer pırıl pırıl ise diğer mahallelerimizde öyle olmalıdır. Bizler çalışmalarımızı adaletli şekilde yapmak için uğraşıyoruz.

 

Her mahallemiz ve vatandaşımız her şeyin en güzeline layıktır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile birlikte devam eden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Artık yavaş yavaş yürümeye başladık. Elimizdeki imkanlar dahilinde ve öncelik konusuna göre bir bir hizmetlerimizi sunacağız. Bundan sonrasında da sabırlı olup titizlikle çalışacağız. Kandıramızın her mahallesine yetişmeyi istiyoruz, dertleri çözmek için çalışacağız dedi.
Başkan Köken, hep birlikte çocuklarımıza güzel bir gelecek sunmayı birlik ve beraberlikle sağlayacağız. El birliğiyle çıktığımız yolumuzda birlik olarak yürümeye yürümeye devam edeceğiz. Birlik beraberliğimizin devamı önemli, bizler güzelliklerden yanayız dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99