BAŞİSKELE BİR SOSYAL ALAN DAHA KAZANIYOR

BAŞKAN AYAZ ÖRNEK BİR SOSYAL YAŞAM ALANINI DAHA BAŞİSKELE’YE KAZANDIRIYOR MEHMETAĞA SEMT MEYDANININ OTOPARK TEMELİ ATILDI MEHMETAĞA MEYDAN PROJESİNİN OTOPARK TEMELİ ATILDI

BAŞKAN AYAZ ÖRNEK BİR SOSYAL YAŞAM ALANINI DAHA BAŞİSKELE’YE KAZANDIRIYOR

MEHMETAĞA SEMT MEYDANININ OTOPARK TEMELİ ATILDI

MEHMETAĞA MEYDAN PROJESİNİN OTOPARK TEMELİ ATILDI

Başiskele Belediyesi Mehmetağa Mahallesi Meydan Projesi ile sosyal bir alan oluşturuyor. Merkezin otopark sorununa da çözüm getirecek projede cadde uygunsuz araç parklarından mümkün olduğunca arındırılacak. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın seçim beyannamesinde vaat ettiği projelerinden biri olan Mehmetağa Semt meydanında oturma alanları, saat kulesi şeklinde LED ekran, çay bahçesi ve süs havuzu olacak.

Kentsel dönüşüm kapsamında semt meydanı olarak planlanan ve kamulaştırma sonrasında bina yıkımlarının yapıldığı Mehmetağa Mahallesi’nde çalışmalar devam ediyor. Mehmetağa Mahallesi merkezinde yapılan çalışmada demir bağlama işlemlerinin tamamlanmasının ardından 3 bin 267 m² otoparkın radye temel betonunun atımı hayırlı olması dilekleriyle gerçekleşti. 108 araç kapasiteli otoparkın üzeri vatandaşların sohbet edip dinlenebileceği şekilde sosyal alan olarak düzenlenecek.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99