YENİ İSU MÜDÜRÜ’NDEN TANIŞMA ZİYARETİ

İSU Gölcük Şube Müdürlüğü’ne yeni atanan Mehmet Yaman, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti.

YENİ İSU MÜDÜRÜ’NDEN TANIŞMA ZİYARETİ

İSU Gölcük Şube Müdürlüğü’ne yeni atanan Mehmet Yaman, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti.

 

Eski Gölcük İSU Şube Müdürü Ertuğrul Kadakal yerine göreve yeni başlayan Mehmet Yaman Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile tanışma amacıyla bir araya geldi. Oldukça neşeli geçen ziyarette karşılıklı sohbetlerle devam edip Gölcük ilçesine uygulanacak projeler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Müdür Yaman’ın yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen Başkan Ellibeş “Devraldığınız bu görevi en iyi şekilde yerine getirmenizi diliyorum. İSU’yu bizlerden ayrı bir kurum olarak görmüyoruz. Daha doğrusu Kocaeli Büyükşehir ve Gölcük Belediyesi bir bütünün parçalarıdır. Birlik ve beraberlik içerisinde bugüne kadar işleri en iyi şekilde yürüttük. Bundan sonra da inanıyorum ki daha güçlü bir sistem içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

 

Önceliğimiz vatandaşımız mutluluğu ve memnuniyeti. Bu anlamda sizler de Gölcük’ün istek ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vereceksiniz. Allah görevlerinizde her daim yar ve yardımcınız olsun” dedi.

Başkan Ellibeş’in kendisini makamında ağırlamasından ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Müdür Yaman, Gölcük ilçesinde devam eden yatırımlar ile önümüzdeki dönemde ihtiyaç duyulan altyapı çalışmaları ve projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99