BAKANDAN TAVSİYE; "NİNNİLERİ ARTIK DEĞİŞTİRİN LÜTFEN"

" Türkiye büyük bir devlet, güçlü bir devlet ama bu corafyada ayakta kalmanın yegane yolu daha güçlü bir ekonomiye, daha güçlü kurumlara, daha güçlü orduya, emniyet teşkilatına sahip olmaktan geçiyor ama bunu da inşallah sağlıyoruz Allah'ın izniyle büyük hedefler var. Şunu unutmayalım büyük hedefi olmayan milletler tarih sahnesinden silinir.

.

"NİNNİLERİ ARTIK DEĞİŞTİRİN LÜTFEN"

Bakan Eroğlu sözlerine şöyle devam etti:

Türkiye büyük bir devlet, güçlü bir devlet ama bu corafyada ayakta kalmanın yegane yolu daha güçlü bir ekonomiye, daha güçlü kurumlara, daha güçlü orduya, emniyet teşkilatına sahip olmaktan geçiyor ama bunu da inşallah sağlıyoruz Allah'ın izniyle büyük hedefler var. Şunu unutmayalım büyük hedefi olmayan milletler tarih sahnesinden silinir.

 

Allah'ın izniyle cumhurbaşkanımızın bize gösterdiği 3 büyük hedefi bu milletin evlatları gerçekleştirecektir. Birinci hedef 2023'te Türkiye dünyadaki 10 büyük ekonomi arasına girecektir. Gençlerin de hedefi var 2053 yılı İstanbul'un fethinin 600'üncü yılı olacak. Gençler o tarihte Türkiye'yi çok daha ileri noktaya taşıyacak. Bayrağımızı daha da zirveye dikecektir bunu inancımız tamdır. Tabii değerli bacılar, ablalar kardeşler sizlere de önemli vazife düşüyor. Yeni doğan veya doğacak çocuklar 2071 yılı yani Malazgirt Zaferi'nin bininci yılında inşallah Türkiye'yi küresel bir güç yapacak. Artık evletlarınıza çocuklarınıza ninni okurken 'uyusun da büyüsün' demeyeceksiniz. 'Oğlum uyu büyü hedef 2071, büyük Türkiye'nin ayak seslerini sen meydana getireceksin' diyeceksin. Ninnileri artık değiştirin lütfen. Onu özellikle vurgulayayım. Allah'ın izniyle Türkiye'nin bahtı açık değerli kardeşler."

 

"TÜRKİYE'NİN ÖNÜNÜ KESMEK İÇİN KULLANIYORLAR"

Türkiye'nin yıldızının parlak oludğunu söyleyen Bakan Eroğlu, "Bazı düşmanlar FETÖ terör örgütü gibi, PYD, PKK, DEAŞ gibi terör örgütlerini Türkiye'nin önünü kesmek için kullanıyorlar. Biz daima şunu söylüyoruz; Cenabı Allah bu terör örgütlerini mahvu perişan eylesin, ayrıca terör örgütlerini maşa olarak kullanan düşman devletleri de Rabbim tarih sahnesinden siliversin" diye konuştu. Konuşmasının ardından Bakan Erdoğlu'nun temelini atacağı Duruca Barajı'ndaki tören alanına canlı bağlantı ile bağlantı yapıldı. Bakan Eroğlu, projenin müteahhidi ile konuşup projeyi bitireceği tarih için söz aldı. Bakan Eroğlu daha sonra temel atması ve açılışı yapılan 103 milyon TL'lik 18 tesis için butona basıldı

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99