ÇOCUK GÖZÜYLE BAYRAĞIMIZ SERGİSİ TOYOTA KAYA'DA YAPILDI

BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ CUMHURİYET BAYRAMINI TOYOTA PLAZA KOCAELİ KAYA’DA KUTLADI.ÇOĞU BAYRAMDA PLAZAYI ÇOCUKLARA AÇAN TOYOTA KAYA, BU BAYRAMDA DA GELENEĞİ BOZMADI.

BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ CUMHURİYET BAYRAMINI TOYOTA PLAZA KOCAELİ KAYA’DA KUTLADI. 

 

BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ ANAOKULU, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 29 Ekim 1923'te Cumhuriyet’i ilan etmesi anısına, Çocuklarda bayrak sevgisi ve bilincini oluşturmakiçin anaokulu öğrencileriyle ‘’ÇOCUK GÖZÜYLE BAYRAĞIMIZ’’konulu resim sergisi hazırladı.Bu anlamlı etkinlik, ilimizin önde gelen ve sosyal sorumluluk projelerine yaptığı katkılarla dikkat çeken otomobil yetkili satıcısı Toyota Plaza Kocaeli Kaya’da gerçekleşti.

 

BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ ANAOKULU öğrencileri Cumhuriyet Bayramı için düzenlenen coşkulu törene bayrağımızın renginde kırmızı-beyaz giyinerek katıldı.
Sergiye katılan UğurBöcekleri, Gökkuşağı, Toddler, Kelebekler, İpekBöcekleri, Minik Tırtıllar ve Kozalar sınıfı öğrencileri ellerinde Türk Bayrakları ile Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya geldi. Toyota Plaza Kocaeli Kaya yönetimi ve çalışanlarının misafirperverliği ile karşılanan miniköğrenciler plaza çalışanlarına Türk Bayrağı dağıttı.
Öğrenciler daha sonra aileleri ile birlikte resmettikleri bayrak sergisini gezerek Toyota Plaza Kocaeli Kaya ailesiyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Öğrencilerin Cumhuriyet Bayramlarını kutlayan Toyota Plaza Kocaeli Kaya yönetim kurulu başkanı İsmet KAYA, yönetim kurulu üyeleri Mehmet KAYA, Atalay KAYA ve Hasan KAYA aynı zamanda gelişimlerine katkı sağlayacak hediyeler dağıttı.

 

BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ ANAOKULU kurucusu Ali KORKMAZ Genel Müdürü Ahmet ERYILMAZ, Genel Koordinatörü Beyhan GÜRSOY ve Okul Müdürü Evrim SARIKAYA sergilenen eserleri inceleyerek öğrencilerin yetenekleri ve ailelerin bu konudaki özverileri karşısında gurur duyduklarını söylediler.29 Ekim Cumhuriyet Bayramının coşkusunu Toyota Plaza Kocaeli Kaya ailesiyle birlikte yaşayan Bilgi Köprüsü Montessorİ Anaokulu 10.Yıl Marşını söyledikten sonra plazadan ayrıldı.
ÇOCUK GÖZÜYLE BAYRAĞIMIZ’ konulu resim sergisi, öğrenci velilerinin ziyareti için 29/30 Ekim tarihlerinde Toyota Plaza Kocaeli Kaya’da sergilenmeye devam etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99