Kasım Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı.

Karamürsel Belediyesi Kasım ayı Meclis toplantısı yapıldı. Toplantı bir önceki meclis toplantısının tutanaklarının okunması ve oylanması ile başladı.

 

Karamürsel Belediyesi Kasım ayı Meclis toplantısı Karamürsel Belediye Başkan’ı İsmail Yıldırım’ın açılış konuşmasıyla başladı. Üç maddeden oluşan meclis gündemi ilave bir meclis gündemi eklenerek başlatıldı. Meclisin ilk maddesi ;

 

1- ‘Karamürsel Uygulama İmar Planı Notlarında yapılan tadilat talebi ile ilgili İmar Komisyonu iade edilen konu için süre uzatım talebi’ oldu. Diğer iki madde ise süre uzatım talebi ve Dairesinden gelen yazılardan oluşuyor.

 

2- ‘Kayacık Mahallesi, Trafo üstü su deposunun tahliye hattı uygulama İmar Plan değişikliği ile ilgili İmar Komisyonuna havale edilen konu için süre uzatım talebi,

 

3-‘Dairesinden gelen yazılar ise; Türlü İşler Komisyon Üyesi seçim ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğü’nün yazısı’ oldu.

 

4.madde ise ‘Çevre ve Şehircilik Bakanlığı aracılığı ile Devlet Malzeme Ofisinden Hibe ile edinilen 1 Adet 583,959325 kod nolu FORD CARGO 1826 DC Şasi ÜZERİNE 13+1,5 M3 Kapasiteli Hidrolik Sıkıştırmalı 41 K 6171 Plakalı Çöp Kamyonunun hiçbir şekilde satılamayacağı ve haczedilemeyeceği hususunda Meclis onayının alınması konusunda karar alınmak üzere evrağın Belediye Meclisine Havale Edilmesi’ oldu.

Son olarak Karamürsel Belediye Başkan’ı İsmail Yıldırım şehir içi trafiğini düzenlemek için geliştirilen  Trafik planını Meclis üyeleri ile paylaştı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99