FUARDAKİ GÖLDE ERKEK CESEDİ BULUNDU

İzmit Fuarı'nda erkek cesedi bulundu. Cesedi gören vatandaşlar hemen polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çevreyi güvenlik koridoru ile çevirdi. Cesedin gölden çıkarılması için çalışma başlatıldı. Cansız bedeni bulunan şahsın isminin Kadri Kıyışkan olduğu öğrenildi.

İzmit Fuarı'nda erkek cesedi bulundu. Cesedi gören vatandaşlar hemen polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çevreyi güvenlik koridoru ile çevirdi. Cesedin gölden çıkarılması için çalışma başlatıldı. Cansız bedeni bulunan şahsın isminin Kadri Kıyışkan olduğu öğrenildi

 

Kocaeli Fuarı içerisinde kimliği belirsiz bir kişinin cansız bedeni bulundu. Edinilen bilgi ve iddialara göre; Kocaeli Fuarı'ndaki gezen insanlar gölde bir erkek şahsın cansız bedenini gördü. Vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri cansız bedeni suyun üzerinde duran şahsı, yaptıkları çalışma sonrasında göl kenarına aldı. Olay yerine gelen polisin yaptığı inceleme sonrasında ölen kişinin 53 yaşındaki Kadri Kıyışkan olduğu öğrenildi. Şahsın göle düştüğü tahmin ediliyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99