KOCAELİSPOR'U KURTARMAYA YEMİNLİ KOMUTAN VE EKİBİ

Kocaelispor'u kolay zamanda alanlara inat , Kocaelispor'un en zor zamanlarında destek olmak için kendini feda etmeye hazır bir klüp başkanımız var. Bahri yavuz tam bir Kocaeli aşığı, bu kentin değeri olan Kocaelspor'u olması gereken yere çıkarmak için ant içmiş.

Kocaelispor'u kolay zamanda alanlara inat , Kocaelispor'un en zor zamanlarında destek olmak için kendini feda etmeye hazır bir klüp başkanımız var. Bahri yavuz tam bir Kocaeli aşığı, bu kentin değeri olan Kocaelspor'u olmaası gereken yere çıkarmak için ant içmiş.

 

Zamanında Kocaelispor süper ligte iken, herkes başkan olmak için peşinden koştu, türlü türlü numaralarla seçimlere girmeye kalktılar.

 

Daha sonra Kocaelispor zor günlere girdi. Bunun tek nedeni ise eski yöneticiler, yanlış hamleler. Bazı yöneticiler ceplerini doldurdular( özellikle belirteyim bazı diyorum çünkü aralarında gerçek Kocaelispor sevgisi olan arkadaşlar da vardı ). 

 

Peki daha sonra neler oldu Körfez hep düştü, borçlar birikti, Futbolcular gitti, siyasiler desteği bıraktı, federasyon üstüne gelmeye başladı, hiç topa vurmadan milyarları götüren futbolcular icra yollamaya başladı, fabrikalar unuttu Kocaelispor'u

 

Fakat Taraftar ve BAHRİ YAVUZ gibi yöneticiler ve Kocaelispor sevdalısı arkadaşlar karanlığın içinden çıkan ışık gibi oldular Körfeze  Kimdi bunlar;

 

Mesela SEDATKÖSE

Her maçta takımı yalın bırakmayan GKD başkanı ,Hafta sonlarını Kocaelispor'a adamış ister iç saha isterse dış saha

 

 

Mesela TEOMAN GENCAL Maçlardaki hareketli tavırları, ilginç hareketleri ile protokol tirübünün en renkli siması, ayrıca babalarından gelen genlerinden olsa gerek Yüksek derecede Kocaelispor aşığı

 

 

Mesela YAŞAR CAN  Yönetimin abisi sayılır, maçlarda genelde küfür edenleri tatlı dille uyarması, maç sırasında saha kenarında rakip takımın yedekleri ile sohbet ederek Kocaelispor'un misafirperverliğinin temsilcisi

 

Mesela SAİT ERTUĞ, Yoğun iş temposunu bu maçlarda unutan, mümkün olduğunca deblasmanları kaçırmayan yöneticilerin başında

 

Mesela İSMAİL KOLAYLI Tam bir Kolaylı terbiyesi ve Kocaeli sevdasını dedelerinden almış en son nesil bir kolaylı

 

Mesela CAN VATANSEVER onun için söylenecek tek söz damarlarında yeşil siyah kan var

 

Mesela GÖNÜL EFE Tabiri caizse adam gibi kadın, sıkı bir beşiktaşlı ve aynı zamanda Kocaelispor sevdalısı, her maçta onu stad ta görmek alışkanlık oldu.

 

Mesela MEHMET KAYA Kaya sülasesini maçlara çekmek için yoğun çaba sarfediyor, ayrıca devre aralarında köfte ekmek sevdalılarından biri. Resimdede görüleceği üzere bazı maçlarda köfte alabilmek için korkuluklardan düşme riskini göze alıyor.

 

Mesela ERDENİZ ÇOLAK her maçta stadta yerini alır, sessiz ve sakin bir şekilde haftanın stresini atar maçlarda, oda Mehmet Kaya gibi devre aralarında köftesini unutmaz.

 

Mesela HODRİ MEYDAN Hiç bir zaman Kocaelispor'u yalnız bırakmayan, sokakta oynasa kaldırımda destekleriz mantığı ile yaşayan, deplasmanları onlar için iç saha şeklinde yaşayan, 90 dakika hiç susmayan, Kocaelispor'u ailesi olarak gören insanlar topluluğu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99