BAŞKAN ELLİBEŞ HUZUREVİ HAYIR KERMESİ’NDE

Gölcük Huzurevini Destekleme ve Yaşatma Derneği Başkanı Saime Türkmen ve Dernek yönetimi tarafından hazırlanan Kermes, Gölcük Belediyesi Değirmendere Sanat Evi’nde Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş tarafından açıldı.

Kermese gösterilen ilgi Dernek yöneticilerini memnun ederken, Dernek Başkanı Saime Türkmen, Kermes de satışa sunulan tüm ürünlerin Dernek Yönetimi ve Dernek üyelerinin evlerinde yaptıkları El sanatları ürünleri olduğunu belirterek bu ürünlerin satışından elde edilecek gelirin yaşlılar için kullanılacağını belirtti. Türkmen ayrıca Derneğin çalışmalarına destek veren Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'e teşekkür etti.

 

Başkan Ellibeş, “Huzurevi derneğinin her zaman yanında olduk ,buradaki yaşlılarımıza en güzel şekilde hayatlarını sürdürebilmeleri için hizmet verdik, vermeye de devam ediyoruz. Unutmayalım ki bir gün herkes yaşlanacak. Ve bizlerde gereken saygıyı ve değeri yaşlılarımıza, büyüklerimize gösterelim” dedi.

Kaymakam Adem Yazıcı, Gölcük Huzurevi Derneğinin çalışmalarını takdirle karşıladığını belirterek yapılan hizmetlerin çok güzel ve anlamlı olduğunu dile getirdi. Dernek Başkanı Saime Türkmen ve Yönetimini, Dernek Üyelerini gönülden kutlayarak, çalışmalarında başarılar diliyorum, diyerek sözlerini tamamladı.

Anlamlı Kermese, Önemli Destek

 

Kermes açılışına Gölcük Huzurevi Müdürü Ayşegül Demirci, Huzurevi yaşlıları, Mahalle Muhtarları, Değirmendereli yardımsever vatandaşlar katılıp alış veriş yaparak destek verdiler. Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş Kermes' de alışveriş yaparak bu özel kermese destek verdiler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99