YAPI DENETİM FİRMALARIYLA HER AY TOPLANTI YAPILACAK

YAPI DENETİM FİRMALARIYLA HER AY TOPLANTI YAPILACAK İzmit Belediyesi’nde yapı denetim firmalarıyla önemli bir toplantı yapıldı. İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Yapı Ruhsat Birimi’ndeki toplantıda işleyiş ile ilgili karşılıklı görüş alış verişinde bulunulduğu kaydedildi.

YAPI DENETİM FİRMALARIYLA HER AY TOPLANTI YAPILACAK

 

İzmit Belediyesi’nde yapı denetim firmalarıyla önemli bir toplantı yapıldı. İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Yapı Ruhsat Birimi’ndeki toplantıda işleyiş ile ilgili karşılıklı görüş alış verişinde bulunulduğu kaydedildi.

 

Yetkililer, 200 metrekare ve üzerinde yapıların yapı denetim firmalarının kontrolünde yapılmasının zorunlu olduğunu belirterek” İmar ve Şehircilik Müdürlüğü olarak yapı ruhsatı düzenleme aşamasında, yapı ruhsat dosyalarının gerek takibi gerekse evrak eksikliğinin giderilmesi hususunda her hangi bir aksaklık olmaması için, yapı denetim firmaları ile toplantılar yapıyoruz.

 

Yapılan toplantılar işleyişin düzenli ve verimli olması açısından oldukça yararlı oluyor. Bundan sonra bu tür toplantıları her ay düzenli şekilde yapacağız” dediler. Belediyenin Yapı Ruhsat Birimi tarafından bir ay içinde 145 adet yapı ruhsatı düzenlendiği bildirildi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99