YENİKÖY MAMİK KONAKLARI SAHİPLERİNE KAVUŞTU

MAMİKLER İNŞAAT YENİKÖY MAMİK KONUKLARINI SAHİPLERİ İLE BULUŞTURMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYOR. DAVETE KATILAN DAİRE SAKİNLERİ VE TÜM DAVETLİLERE TEŞEKKÜRLERİNİ SUNDU

Şirket kurucularından HALUK MAMİK ve FARUK MAMİK 1997 yılından bu yana Seval Kuyumculuk adı altında kuyumculuk sektöründe devam etmekte olup, aynı başarıyı inşaat sektöründe göstermek üzere 2001 tarihinde Kocaeli ilinde Seval İnşaatı kurarak müşterilerine hizmet vermeye başlamışlardır.

 

Yüksek kaliteli hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamak ve müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmak düşüncesinde  olan mamikler inşaat yeniköy mamik konaklarına tapularını teslim etti 

 

GÜVENE LAYIK OLACAĞIZ

 

Gecede konuşma yapan şirket yetkililerinden Haluk mamik ;

 

Kendilerine  duyulan güvene layık olmak için edindikleri tecrübe ile müşterilerinin daha kaliteli ve güvenilir hizmet almasını sağlamak için işlerini doğru ve eksiksiz yapmak ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmak istediklerini dile getirdiler.

 

Müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak, verdikleri sözleri eksiksiz yerine getirmek, zamanında ve güvenli teslim etmek için gereken her şeyi fazlasıyla yaptıklarını dile getirdiler.

bir çok konut sahibinin ve misafirinin katıldığı gece daha sonra havuzbaşında yenilen yemek ile sona erdi

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99