Başkan Üzülmez, Köseköy Sakinlerini Dinledi

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, birlikte yönetim modeli çerçevesinde hayata geçirdiği “Mahalle Gezileri”ne güz dönemiyle birlikte yeniden başladı.

 Mahalle gezilerini teknik müdürleri ve meclis üyelerinden oluşan ekibiyle gerçekleştiren Başkan Üzülmez, Kartepeli hemşehrilerini bu kez Köseköy Mahallesi’nde dinledi. Köseköy Mahallesi sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda vatandaşların sorularını yanıtlayan Başkan Üzülmez, devam eden projeler hakkında da

 

Köseköy halkını bilgilendirdi.

 

Göreve geldiği günden itibaren yoğun tempoda halkla iç içe çalışan Başkan Üzülmez, Kartepe’nin geleceğini şekillendirecek projelerine de hız kesmeden devam ederken, Kartepeli vatandaşların sıkıntılarını dinlemek için de onlarla bir araya geliyor. 15 Temmuz Gecesi kalkışılan kanlı ve hain darbe girişimi sonrasında da vatandaşların refahı ve huzuru için çalışmalarına gece gündüz devam eden Kartepe Belediye Başkanı, son mahalle toplantısını bölge meclis üyeleri ve başkan yardımcılarıyla birlikte Köseköy Mahallesi ‘nde gerçekleştirdi.

 

Söz Hakkı Mahalle Sakinlerinde

 

Başkan Üzülmez’i karşılarında görmekten memnuniyet duyan ve mahallelerinde misafir eden Köseköy sakinleri “Başkanımız her fırsatta bizim aramızda olmaya çalışıyor, sorunlarımızla yakından ilgileniyor. Bu zor görevinde Allah yar ve yardımcısı olsun. Bizi dinlediği ve dikkate aldığı için teşekkür ederiz” dedi.

2014 seçimleri öncesi 41 projeyle çıktığı yola, her gün yenilerini ekleyerek Kartepe’ye değer katan projelere imza atan Başkan Üzülmez; “Sizi dinlemek, sorunlarınızı tespit etmek ve çözümlerini istişare ederek ortak bir noktada buluşmak için buradayız. Kartepemize değer katacak vizyon projelerimiz ile hükümetimizin hedef gösterdiği 2023-2053 ve 2071 yıllarına sağlam ve emin adımlarla hazırlanıyoruz.” Dedi. Müdürlerinin not aldığı konuların takipçisi olacağını ifade eden Üzülmez, “Halka hizmet parolası ile çıktığımız bu yolda Kartepeli hemşerilerimizin layık olduğu yatırımlara kavuşması öncelikli hedefimizdir, her çalışmamızın temelinde bu hedefimiz vardır” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99