Zekeriya Özak'ın hızına yetişilmiyor

Büyükşehir Belediyesi başkan vekili olan Zekeriya Özak'ın performansına ve hızına kimse yetişemiyor.Çoğu organizasyonda,açılışta veya bir etkinlikte karşımıza çıkan Özak vatandaşla hep iç içe olmaya ve onların dertlerini dinlemeye özen gösteriyor.

1966 doğumlu yüksek mimar ve aynı zamanda da Kocaeli büyükşehir belediyesi başkan vekili olan Zekeriya Özak TMMOB Mimarlar Odası Kocaeli Şube Başkanlığı da yaptı.. 28 Mart 2004 yılında gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından AK Parti´den Saraybahçe Belediyesi ve İzmit Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeliğine seçilen Özak, 10 Temmuz 2004 tarihinde 5216 sayılı Kanun ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi´nin kurulmasıyla birlikte Kocaeli Büyükşehir Belediyesi meclis üyeliği görevinde bulundu.

 

29 Mart 2009 yerel seçimlerinde İzmit Belediyesi Meclis üyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi seçildi Halen Mimarlık Mühendislik ve İnşaat Taahhüt firmasının ortağı ve yöneticisi olan Özak aynı zamanda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun vekilliği görevini yürütüyor.

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak yoğun temposu ile dikkatleri çekiyor. Ayrıca Büyükşehir Belediyesinin aynası konumunda olan Özak hemen hemen tüm davetlere icap etmeye önem veriyor. Karaosmanoğlu’nun katılamadığı tüm programlara katılarak vatandaşın sevgisini kazanan Özak önümüzdeki seçimlerde siyasete devam edip etmeyeceği merak konusu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99