CHP’DEN TRABZONLULAR DERNEĞİ'NE ZİYARET

Sami Durmuşoğlu başkanlığıyla yeniden ivme kazanan Kocaeli Trabzonlular Derneği’ne, siyasi partilerin ziyaretleri devam ediyor. Geçtiğimiz ay AK Partilileri ağırlayan dernek yönetiminin bu ayki konuğu ise CHP oldu

Daha önceki dönemlerde ivme kaybeten Trabzonlular Derneği Sami Durmuşoğlu ile tekrar atağa kalktı. CHP İl Örgütü , gençlik kolları, kadın kolları yöneticileri ile kalabalık bir şekilde Trabzonlular Derneğini ziyaret etti. CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’te bu buluşmada yerini alan isimler arasındaydı. Kahvaltıda ilk sözü alan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Daha önce 16 Temmuz’da ziyaret etmeyi planladıklarını fakat darbe girişiminden sonra bu ziyaretin ertelendiğini söyledi. Böyle günlerin bir daha gelmemesi dileklerinde bulunan Sarıbay, kahvaltıya katılan tüm üyelere de teşekkür etti.

SİYASET ÜSTÜ DERNEĞİZ

Daha sonra sözü alan Trabzonlular Derneği Başkanı Sami Durmuşoğlu ise; ziyaretten duydukları memnuniyetini belirtti. “Trabzonlular Derneği’nin siyaset üstü bir dernek olduğunu , daha önceki dönemlerde siyasete karıştıklarını” belirten Durmuşoğlu, “Daha önce bize siyasi kimlik yaftası yakıştırıyorlardı. Fakat artık bizim siyaset üstü bir dernek olduğumuzu herkes gördü” ifadelerini kullandı. Ayrıca kapılarının bir parti hariç tüm siyasi partilere açık olduğunu belirten Durmuşoğlu, Yahya Kaptan Mahallesi’nde bulunan ve yakın zamanda açacakları dernek merkezi içinde CHP’lileri davet etti.

BİR DAHA YAŞANMASIN

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ise konuşmasında,  “CHP’li olsun olmasın tüm Kocaelili vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinlemeye hazırız” dedi. Ayrıca Trabzonlular derneğinede kendilerine gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür eden Hürriyet, “15 Temmuz’da yaşananların bir daha yaşamasın” dileğiyle sözlerini tamamladı. Fatma Hürriyet’in samimi ve sıcak tavrı tüm üyelerin taktidirini topladı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99