KBB uzmanı Op. Dr. Coşkun Durmuş Aile Konak’ta

Gölcük’te 2 yıl önce hizmete açılan Aile Konak Hastanesi ikinci yılında hekim kadrosu ve sağlık alanında yaptığı teknolojik cihaz yatırımlarıyla hizmet ağını her geçen gün genişletmeye devam ediyor

 

 

Gölcük’te 2 yıl önce hizmete açılan Aile Konak Hastanesi ikinci yılında hekim kadrosu ve sağlık alanında yaptığı teknolojik cihaz yatırımlarıyla hizmet ağını her geçen gün genişletmeye devam ediyor

 

Gölück’te Ford Otosan Fabrikası sapağı karşısında bulunanAile Konak Hastanesi, Başiskele’den İzmit’e, Gölcük’ten Yalova’ya kadar geniş bir alana hizmet vermeye devam ediyor. Hekim kadrosuna uzmanı Op. Dr. Coşkun DURMUŞ’u dahil eden Aile Konak,  Kulak burun boğaz uzmanı sayısını ikiye çıkardı. Hekim kadrosuna yakın zamanda bir üğroloji doçenti, bir çocuk hastalıkları uzmanı dahil eden Aile Konak Hastabesi KBB uzmanı Op. Dr. Coşkun DURMUŞ ile kadrosunu daha da güçlendirdi.

 

Vertigo tedavisi ve Rinoplasti’de iddaalı

Aile Konak Hastanesi’nde hasta kabulüne başlayan Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı Op. Dr. Coşkun Durmuş hafta içi hergün saat 9:00 – 18:00 Cumartesi 9:00 – 15:00 saatleri arasında hizmet verecek. Endoskopik KBB muayenesi, İşitme testleri, Rinoplasti, Vertigo teşhis ve tedavisi, nazal septal deviasyon ameliyatları, horlama tedavi ve ameliyatları konusunda hastalara hizmet verecek.

 

Op. Dr. Coşkun DURMUŞ kimdir?

 

Kulak Burun Hastalıkları uzmanı olarak göreve başlayan Op. Dr. Cokun DURMUŞ, 1965 yılında Trabzon’da doğdu. 1989 yılında KTÜ Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2000 yılında GATA KBB Anabilim dalında uzmanlık eğitimini tamamladı.  Kulak Burun Boğaz uzmanı Dr. Coşkun DURMUŞ, 2000-2001 yılları arasında GATA’da KBB uzmanı olarak görev yaptı. 2001-2006 yılları arasında İzmir Asker Hastanesi’nde KBB uzmanlığı, 2006-2016 yııları arasında da Gölcük Askeri Hastanesi’nde görev yaptı. 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99