Büyükşehir Ekipleri Gece-Gündüz çalışıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kentin dört bir yanında vatandaşa hızlı ve kaliteli hizmet sunmak adına gece gündüz çalışıyor

 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent genelindeki yatırımlara aralıksız şekilde devam ediyor. Kentin dört bir yanında yapılan çalışmalardan vatandaşların mesai saatleri içinde daha az etkilenmesi için geceleri de çalışmaya devam ediyor. Büyükşehir ekipleri,  bu kapsamda son olarak Perşembe Pazarı kavşağında ki çalışmaların biran önce bitirilmesi için gece de çalıştı.

 

PERŞEMBE PAZARI KAVŞAĞI’NDA Kİ ÇALIŞMALAR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Perşembe Pazarı Kavşağı’nın bir bölümünde güzergah değişikliğine gitti. Bu bağlamda Adalet Köprülü Kavşağından gelerek Santral yönüne giden toplu taşıma araçları, çalışma süresince Perşembe Pazarı Kavşağına girmeden sağa dönerek Şehit Rafet Karacan Bulvarı ve Atatürk Bulvarı kesişiminden tekrar sola dönüp, Perşembe Pazarı Kavşağı kuzeyinden Gazanfer Bilge Bulvarı, Santral istikametini takip edecek. Perşembe Pazarı Kavşağındaki ada etrafından dönerek tekrar Adalet Köprülü Kavşağı yanından D-100 güzergahını kullanan toplu taşıma araçları da, çalışma süresince yine Perşembe Pazarı Kavşağına girmeden sağa dönerek Şehit Rafet Karacan Bulvarı ve Atatürk Bulvarı kesişiminden tekrar sola dönüp, Perşembe Pazarı Kavşağında ayrılacak bölümden dönerek Adalet Köprülü Kavşağı D-100 istikametini takip edecek.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99