SELÇUKLU MİMARİSİNE UYGUN TASARLANDI

Kandıra Belediyesi, sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında ilçeye kurduğu Selçuklu mimarisine uygun olarak tasarladığı çorba çeşmesiyle vatandaşına hizmet sunmaya devam ediyor.

Kandıra Belediyesi, sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında ilçeye kurduğu Selçuklu mimarisine uygun olarak tasarladığı çorba çeşmesiyle vatandaşına hizmet sunmaya devam ediyor.

Vatandaşların ücretsiz olarak yararlanacakları  sıcak çorba hizmeti hakkında konuşan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, sosyal belediyecilik anlamında insan odaklı hizmetler üretmeye devam edeceğiz dedi.

"TÜRK GELENEĞİNİ YANSITTIK"

Başkan Köken, çorba çeşmesinin Türk kültüründeki ikram geleneğini de yaşatacağını belirtti. Biz yardımlaşmayı, ,ikram etmeyi seven bir toplumuz diyerek sözlerini sürdüren Başkan, halkımız sabahın erken saatlerinde evlerinden kahvaltılarını yapmadan çıktıkları zaman onlara belediye olarak sunduğumuz bu hizmetle ikramda bulunacaklarını belirtti. Selçuklu mimarisine uygun olarak tasarlanan çorba çeşmesi, sabah 6.30 ile 9.00 saatleri arasında vatandaşlarımızın hizmetinde.

 

"HİJYENE ÖNEM VERİYORUZ"

Başkan Köken, çorba çeşmesinde hijyen konusuna çok önem verdiklerini ifade ederek , “Her şey tam otomatik sistemle dizayn edilmiş. Biz de bu konuya önem veriyoruz. Çorba çeşmesi ilgi görmesi halinde sayısını arttırmayı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

 

Kandıra Belediyesinin sabahları erken okula giden öğrenciler , ihtiyaç sahipleri ve işe giden vatandaşların sıcak bir çorba içmesi için geliştirdiği çorba çeşmesiyle farkındalıklarını ortaya koyan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ikram çorbalarının bereket getirmesini diledi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99