Kartepe Bilgi Evi Öğrencileri İçin Yaza Veda Pikniği

Kartepe Belediyesi Bilgi Evi Öğrencileri “Yaza Veda” pikniğinde buluştu. Sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmetlerine dur durak bilmeden devam eden Kartepe Belediyesi, sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Bilgi Evleri Öğrencilerini yaza veda pikniği ile bir araya getirdi.

 

 

 

 

Kartepeli çocuklar, eğlenceli oyunlar ve ödüllü yarışmalarla Seka Kamp Alanında yapılan piknikte keyifli saatler geçirdi. Bilgi Evleri öğrencileri elma ısırma, ip çekme, yumurta yarışı, voleybol gibi çeşitli oyunlar ve yarışmalarla eğlenirken, spor ahlakı, dayanışma ve birlikte çalışma, takım ruhu sağlama konularında da becerilerini geliştirdiler.

 

Kartepeli Çocuklar Okullarına Mutlu Başladılar

 

Kartepe Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Karbuz ve yönetimi de pikniğe katılarak, geleceğimizin sahibi olan çocuklara, hem çeşitli tavsiyeler de bulundu, hem de eğlencelerine ortak oldu. Yazın son günlerinde düzenlenen piknik ile mutlu olan Bilgi Evi Öğrencileri, yaz boyu devam eden eğlenceli ve öğretici faaliyetlere imkan sağladığı için Başkan Üzülmez’e teşekkür ederek, sevgilerini ilettiler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99