AKIN DOĞAN'IN ZİYARETÇİSİ BİTMİYOR

Koto Meclis Başkanı seçilen Akın Doğan'a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, Burhan Sarıoğlu, Levent Sarıoğlu ve aynı zamanda Kocaeli Ticaret Odası 9. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Oktay Alkan ile birlikte Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan’ı ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

 

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, İl Sekreteri İzzet Erdem, İl Başkan Yardımcıları Ögetay Bal, Sami Acıkök, Ayhan Yılmaz, Hamza Güloğlu, Recep Özcan ve Tuncay Batı’dan oluşan MHP heyeti, Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan’ı ziyaret etti.

 

KOTO Yönetim Kurulu Üyeleri; Hüseyin Gezer ve Necmi Bulut’un hazır bulunduğu ziyarette, konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Ülkenin hem siyasi hem de ekonomi yönünden sıkıntılı günler geçirdiği bu dönemde, KOTO Meclis Başkanı olarak üzerinize çok büyük görevler düşüyor. Bu zorlu yolda bizler de her zaman yanınızdayız” dedi. MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve il yönetimine ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden Başkan Akın, “Siyasi partilerimiz ülkemiz için, demokrasimiz için olmazsa olmazımız. Bu şehrin çocuğu olarak, böylesi zor bir dönemde üzerimize düşen görevleri gücümüz yettiğince yapma çabası içerisinde olacağımızın bilinmesini isteriz” dedi.

 

İlimizin en köklü gazetelerinden Özgür Kocaeli Gazetesi 26 yaşında. Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan, duayen gazeteci- Özgür Kocaeli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmet Çiğit'i ziyaret ederek hem yeni yaşını kutladı hem de Kocaeli üzerine sohbet gerçekleştirdi. Kentimizin tanınmış esnaflarından Sayın Hüseyin Erol da sohbetimizin konuğuydu...

 

Aden Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İşletme Müdürü İlknur Boztaş, Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan'ı ziyaret ederek hem 'hayırlı olsun' dileklerini iletti hem de 24 Eylül 2016 Cumartesi günü gerçekleştirecekleri açılışa davet etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99