Kredi Yurtlar Kurumu İlçe Müdürlüğü Ziyaret Edildi

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kredi ve Yurtlar Kurumu İlçe Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu. KYK İlçe Müdürü Kemalettin Cantürk’ü ziyaret ederek KYK’nın Gölcük’teki yapmayı düşündüğü çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Ellibeş “KYK Yurtları’nda kalan öğrencilerimizin konforu ve kendilerini evlerinde hissedebilmeleri açısından, hem hükümetimiz hem Gençlik ve Spor Bakanlığımız hem de yerel yönetimler olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz, sürdürmeye devam edeceğiz. Bizler her daim ortaklaşa yürüttüğümüz çalışmalarla birlikte eğitime katkı sağlamak için elimizden geleni yapma gayreti içerisinde olduk, bundan sonra da bu şekilde devam edeceğiz” dedi.

Yapılan ziyaretten dolayı memnun olduğunu dile getiren Müdür Cantürk sözlerine şu şekilde devam etti: “ Yaptığımı çalışmalar sayesinde, yurtlarımızda hem kapasite artışı hem de konfor artışı gerçekleştiriyoruz. Bu sayede şehir dışından gelen öğrencilerimize de en iyi hizmeti verebilme imkanı sağlanmış oluyor. Öğrencilerimiz evlerindeki imkanları yurtlarda da rahatlıkla karşılayabiliyorlar” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99