Vali muhtarları ağırladı

15 Temmuz gecesi terör örgütlerine karşı dik duruşunuzdan dolayı tüm Kocaeli halkı ve muhtarlarımız adına size teşekkür ediyoruz.

Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen , Başiskele Muhtarlar Dernek Başkanı İlhan Altındaş, Eşme Mahalle Muhtarı Mecit Külüğ, Mehmet Ağa Mahalle Muhtarı İsmail Özkar, Karadenizliler Mahalle Muhtarı Ali Ermiş, Tepecik Mahalle Muhtarı Ahmet Özen, Yakacık Mahalle Muhtarı Mustafa Çoban, Köseköy Mahalle Muhtarı Ali Yılmaz, Tüysüzler Mahalle Muhtarı Selahattin Harata, Yenimahalle Muhtarı Tuncay Aşkın, Yeniköy Mahalle Muhtarı Mümin Cengiz, Bağlıca Köyü Muhtarı Salim Sezer, Selimköyü Muhtarı Ahmet Altın ve Bağören Mahalle Muhtarı Ahmet Demir’i makamında kabul etti.

 

Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen yaptığı konuşmada; “Öncelikle halkımız adına teşekkürlerimiz var. Ekmek malum temel gıda maddesi, fiyatının 1 Liraya düşmesi için verdiğiniz uğraşa sonsuz minnettarız. Günde 7-8 ekmek yiyen ailelerimiz var. Gerçekten sağ olun, tekrardan tüm halkımız adına size bir kez daha sonsuz teşekkür ediyoruz. Son olarak 15 Temmuz gecesi malum terör örgütlerine karşı dik duruşunuzdan dolayı tüm Kocaeli halkı ve muhtarlarımız adına sizlere teşekkür ediyoruz sağ olun var olun. Her zaman yanınızda olduğumuzu da belirtmek istiyorum, Allah yar ve yardımcınız olsun.” diyerek Valimize kabullerinden dolayı teşekkür etti.

 

Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu ise yaptığı konuşmalarında ; ”Öncelikle sizleri burada görmekte beni mutlu etti, sizlerin aracılığıyla halkımıza buradan şahsım adına selamlarımı iletiyorum. Bizim, Milletimize hizmet etmekten başka bir gayemiz yok ve milletimizin duasından başka bir zenginliğimizde olamaz. O dualar bizi her türlü tehdide karşı koruyan güçtür.” diyen Sayın Valimiz, Kocaeli Muhtarlar Derneği Yönetimine çalışmalarında başarılar dileyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen günün anısına Sayın Valimize, Atatürk ve Ay Yıldızlı rozet ,Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Altındaş ise Başiskele Muhtarlar Derneğinin ambleminin bulunduğu tabak takdiminde bulundular..

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99