KONAK HASTANELERİ İZMİT’DEN ANLAMLI KAMPANYA

Konak Hastaneleri İzmit ve çalışanları, yeni eğitim- öğretim yılının başlaması sebebi ile yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın eğitimlerine katkıda bulunmak adına bir sosyal sorumluluk kampanyası başlattı.

KONAK HASTANELERİ İZMİT’DEN;

BİR KALEM, UMUTLU BİR GELECEK…    ‘’HEP BİRLİKTE YARINLARA ‘’

 

Konak Hastaneleri İzmit ve çalışanları, yeni eğitim- öğretim yılının başlaması sebebi ile yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın eğitimlerine katkıda bulunmak adına bir sosyal sorumluluk kampanyası başlattı.

 

İzmit merkeze yaklaşık olarak 33 km. uzaklıktaki Akmeşe Köyü’ nde bulunan Akmeşe Ortaokulu için öncelikle ihtiyaçlar belirlendi. İhtiyaçlar dahilinde Konak Hastaneleri yönetimi, doktor kadrosu ve tüm personeller gönüllü olarak kampanyaya tam destek verdi.

 

Daha önce Kassel Çocuk Yuvası’na oyuncaklar eşliğinde sevgilerini götüren Konak Ailesi bu kez; bir kalem, umutlu bir gelecek  ‘HEP BİRLİKTE YARINLARA’ diyerek köy okulu öğrencilerine umut götürdü. Akmeşe Ortaokulu’nda, Konak Hastaneleri İzmit yönetiminden; İdari Direktör Özlem Altıntaş Kuyruklu, Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Türkan Arslan Eren ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Hazan Yağcıoğlu Taştaner, Kurumsal İletişim Uzmanı Melek Acar hazır bulunarak öğrencilerin mutluluklarına ortak oldular.

 

İdari Direktör Özlem Altıntaş Kuyruklu;

 

“Çocuklar en büyük varlıklarımız. Umudumuz, hayallerimiz, geleceğimiz…

Konak Hastaneleri olarak en büyük varlıklarımızın ufakta olsa yüzlerini güldürebilmek adına bir sosyal sorumluluk hareketi başlattık. 2016-2017 eğitim öğretim yılında çocuklarımızın eğitimlerine bir nebze olsun katkı sunabilmek ve sağlıklı bir geleceğin temellerini atabilmek adına Akmeşe Ortaokulu öğrencilerinin kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştık. Toplumumuzun büyük kesiminin katkısı ile ilçemiz ve köylerimizdeki tüm öğrenci kardeşlerimize daha iyi imkanlar sunulabileceği düşüncesindeyiz. Bir kalem, umutlu bir gelecek demektir. Konak Hastaneleri olarak çocuklarımızın yanında olmak boynumuzun borcudur.”

 Diyerek kampanyayı daha da geliştirip büyüteceklerini ve kampanyanın istikrarlı olacağını belirtti.   

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99