Bakan Fikri Işık, EDOK'ta bayramlaştı

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ve Vali Hasan Basri Güzeloğlu, EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanlığında düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

 

 

 

 

EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanlığı önünde düzenlenen bayramlaşma programına; Milli Savunma Bakanı  Fikri Işık, Vali Hasan Basri Güzeloğlu, K.K. EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanı Korgeneral Metin Gürak, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanlığı mensupları hazır bulundu. EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanı Korgeneral Metin Gürak tarafından karşılanan Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ve Vali Hasan Basri Güzeloğlu, EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanlığı mensuplarıyla tek tek bayramlaşarak, anı defterini imzaladı.

 

Milli Savunma Bakanı Işık yaptığı açıklamada; “Türk Silahlı Kuvvetleri, milletinin emrinde olmaya devam edecek. Biz de TSK'nın çok daha güçlü, caydırıcı, ülkemizin ve milletimizin esenliğini, sınırlarımızın güvenliğini sağlamak noktasındaki çalışmalarına daha fazla destek vereceğiz. 

Türkiye'nin dört bir yanında Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarınca cansiperane bir şekilde vatan hizmeti yapılmakta, Kocaali’de Türkiye'nin en güzel şehirlerinden birisi olmakla birlikte burada askerlik yapmak da güzel bir ayrıcalık. Size vatan görevinizde başarılar diliyorum” diyen Bakan Işık ve Vali Güzeloğlu askerlerle bir süre sohbet etti.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99