“Başkan Köken, Kent Bayramlaşmasında Hemşehrileriyle Bir Arada”

Kandıra Belediyesi Kurban Bayramı dolayısıyla Belediye çay bahçesinde kent bayramlaşma töreni düzenledi. Törene Kandıra İlçe Kaymakamı İsmail Çiçek, Chp Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Özder ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Bayramlarımız yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı, sevgi ve saygı ikliminin hâkim olduğu müstesna günlerdir diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Ünal Köken, hemşehrileriyle bayramlaştı.

 Aile fertlerinin, akraba, dost ve arkadaşların bir araya geldiği, özlem giderdiği, komşuluk ve akrabalık ilişkilerinin geliştirildiği, aile ve toplum olmanın ayrıcalığının yaşandığı bu güzel bayram gününde yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak yaşlılarımızın; yetim ve kimsesizlerin hatırlanması, desteklenmesi ve sevindirilmesi büyük önem taşımaktadır diyen Başkan Ünal Köken, kent bayramlaşmasında hemşehrilerine birlik ve beraberliğin sağlandığı Kandıramız için hep birlikte el ele vereceğiz dedi. Kardeşlik ve dayanışma ruhunun yaşandığı bayramlar, hepimiz için önem arz etmektedir dedi.

 Bayramın bize kazandıracağı manevi anlayış sayesinde, nasıl ki ailemizi, eşimizi, dostumuzu unutmayacak, onların yanında olacaksak; kahraman gazilerimizi, bayrama buruk giren şehitlerimizin yadigarı olan ailelerini, çocuklarını, yetimlerimizi de unutmayacak, onların yanında olacağız diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  bu vesileyle 15 Temmuz gecesi olduğu gibi eşsiz fedakarlıklarını hiçbir zaman unutamayacağımız aziz şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum dedi.

Kandıra Belediyesi çay bahçesindeki kent bayramlaşmasının ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığına bayram ziyaretinden bulunan Başkan Ünal Köken, başta Kandıra halkımız olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum, dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99