İHH Başiskele’den PARTAL’a anlamlı ziyaret

İHH Başiskele Yönetim Kurulu Başkanı Av.Enver ZENGİN ve yönetim kurulu üyeleri, Başiskele Kaymakamı Ali PARTAL’ı ziyaret etti.

 

 

İHH Başiskele Yönetim Kurulu Başkanı Av. Enver Zengin, göreve geldikleri günden sonra ilçede yapılan çalışmalar ve sosyal yardımlaşma ortamı hakkında bilgiler aktardıktan sonra PARTAL’a gelecek etkinlikler ve planlanan organizasyonlar ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu. Zengin, PARTAL’ı İHH Başiskele’nin Seymen Sahilindeki çalışma ofisine davet etti.

Dernek faaliyetlerinde ilçede desteğini esirgemeyeceğini belirten Kaymakam Ali PARTAL ile sürekli olarak görüş alışverişinde bulunduklarını ve kendisinin görüş ve desteklerinden faydalandıklarını ifade eden İHH Başiskele Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Enver Zengin, “Sayın Kaymakamımıza İHH Başiskele ve yönetimimize gösterdiği yakın ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Ali PARTAL, İHH Başiskele Yönetimi’nin ilçede yapacağı her türlü faaliyette destekçileri olduğunu belirterek yeni başkan ile yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Başiskele Kaymakamlığı’nda gerçekleşen ziyarete dernek yönetiminden Mesut Yıldırım, Salih Uslu, Bünyamin Tanta, Ahmet Salih Ezber katıldı. Yönetim, Kaymakam PARTAL’a İHH Mavi Marmara Gemi kumbarası hediye etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99