AİLE KONAK SOSYAL SORUMLULUĞA DOYMUYOR

Gölcük Ford Sapağı Karşısında hizmet veren Aile Konak Hastanesi, Gölcük Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği Toplu Sünnet organizasyonuyla sağ duyusunu bir kez daha ortaya koydu

 

Gölcük’te hizmet veren Aile Konak Hastanesi, hizmete açıldığı günden bu yana gerek hekim kadrosu gerek sosyal sorumluluklarıyla hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Gölcük Belediyesi ve Aile Konak işbirliğiyle düzenlenen ve her yıl geleneksel hale gelen “Toplu Sünnet” organizasyonunun ikincisi, Aile Konak Hastanesi’nin Donanma Caddesi Gölcük’te hizmet veren diğer bir kuruluşu Aile Tıp Merkezi’nde gerçekleşti. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet ELLİBEŞ ve Aile Konak Hastanesi İdari Direktörü Dr. Şahin TALUS aileleri ve sünnet çocuklarını kutladı.

Cesaret Belgelerini aldılar

Bu yıl ikincisi düzenlenen Gölcük Belediyesi ve Aile Konak Hastanesi işbirliğinde gerçekleşen Toplu Sünnet organizasyonunda Gölcüklü yardıma muhtaç ailelerin çocukları için düzenlenen toplu sünnet orgaznizasyonunda Gölcük Belediye Başkanı Mehmet ELLİBEŞ aileleri kutlayarak, erkekliğe ilk adımı atan çocuklara cesaret belgelerini İdari Direktör Dr. Şahin TALUS ile birlikte takdim etti. Sünnete katılan İdari Direktör Dr. Şahin TALUS, çocuklardan birkaçının sünnetini bizzat gerçekleştirerek, sosyal sorumluk projelerine her zaman destek vermeye devam edeceklerini ve bu projelerde hastane olarak yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99