395 GRAMLIK DOĞAN BEBEK YAŞAMA TUTUNDU

Konak Hastaneleri İzmit bünyesinde doğumu gerçekleşen Ömer Teoman’ın yaşamasına mucize gözü ile bakılıyordu.

 

 

Gönül Hanım ve Civan Bey’in oğulları Ömer Teoman yaşam mücadelesini kazandı. İkiz gebelik olarak başlayan takip süresinde 17.03.2016 tarihinde anne karnında vefat eden kız kardeşine eşlik etmeyen, yaşamak için hayata, anne ve babasına tutunan Ömer Teoman 22.03.2016 tarihinde 23+5 haftalık iken 395 gr. ağırlığında dünyaya geldi.


Konak Hastaneleri İzmit bünyesinde doğumu gerçekleşen Ömer Teoman’ın yaşamasına mucize gözü ile bakılıyordu. Süreçte emeği geçen Tüp Bebek Ekibi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Ekibi ve Yenidoğan Yoğun Bakım Ekibi bu mucizeye şahitlik etmek için canı gönülden ailemizin yanında oldular.Gönül Hanım ve Civan Bey’in inançları, her daim bebeklerinin yanında olmaları, olaylara profesyonel yaklaşımları ve ekiple dayanışmaları da mucizenin en önemli unsurlarındandır.


Nihayetinde Ömer Teoman 151 günlük Yenidoğan Yoğun Bakım takibi sonrasında aileye şifa ile teslim edilmiştir.Bu uzun süreç sonunda yaşamsal aktiviteleri sağlıklı bir yenidoğanla eşdeğer, beslenmeye ve anne kucağına doymaksızın prematüreliğe meydan okuyan Ömer Teoman her birimize unutamıyacağımız bir mutluluğu bahşetti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99