BİLGİ KÖPRÜSÜ TEOG’DA FARK YARATIYOR

Kocaeli’de eğitim alanında uzun yılların deneyimiyle hizmet veren Bilgi Köprüsü Etüt Merkezi; 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılına da fark yaratarak girmeyi hedefliyor.

 


Teog’da uzman kurum olan Bilgi Köprüsü Etüt Merkezi, tecrübeli ve güçlü eğitim kadrosuyla Ortaokul öğrencilerine hedefledikleri iyi liselerin kapılarını açıyor.6. ve 7. Sınıf öğrencilerine Teog öncesi bir alt yapı oluşturulurken, 8. Sınıf öğrencilerine de Teog sınav programı uygulanmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu çalışma programlarıyla Teog öğrencilerine alternatif seçenekler sunuluyor.12 kişilik sınıflarda öğretim vermeyi amaçlayan kurumumuz; 15 Ağustos 2016’da Hızlandırma Programıyla Teog sürecine başlamıştır.Seviye Tespit Sınavları sonucunda oluşturulan Seviye sınıflarıyla başlayan Teog programı, haftasonu konu anlatımı, haftaiçi de etüt saatleriyle devam edecektir.


Zengin yayın desteği ile ölçme değerlendirme çalışmaları, deneme sınavları, bölüm tarama sınavları, ödev takip sistemi, yazılı çalışma programları ile öğrencilerin kazanımlarını arttırmak ve sınav kaygısını azaltmak, zaman yönetimini sağlamak gibi çalışmalarının yanısıra profesyonel rehberlik ve koçluk sistemi yapılmaktadır.
Bireysel çalışmayı profesyonel başarıya götürmeyi amaçlayan Bilgi Köprüsü Etüt Merkezi; motivasyon stratejileri, bireysel takip ve hedef belirleme ile öğrenciyi Teog alanında geliştirme ve hedefine ulaşmasını sağlama çabası içerisindedir.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99