BAŞİSKELE KENETLENDİ

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, geçtiğimiz gün mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Her zaman birlik ve beraberlik ruhunun başarı getirdiği Başiskele’de muhtarlar ile ortak çalışmalar ve hizmetler üretiliyor, her ay olağan toplantılarda da talepler dinleniyor, planlamalar yapılıyor.

 

 “TÜM MUHTAR KARDEŞLERİME DİK DURUŞLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

 

Başikele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz “15 Temmuz ile ilgili bütün muhtar arkadaşlarımızın göstermiş oldukları gayret, çaba, vatana, milli iradeye, demokrasiye, bayrağa sahip çıkma, birlik ve beraberlik ruhu, hainlere karşı dik duruş ve Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımızın emriyle meydanlardaki kutlu vatan nöbetlerine karşı hassasiyet ve duyarlılıklarınız için her birinize şahsım ve Başiskele halkı adına teşekkür ediyorum. O akşamdan itibaren bütün müdürlüklerde çalışan arkadaşlarımız her kim varsa 15 dakika içinde hemen görev yerlerinde bulunan, Perşembe pazarına yönelenler olmak üzere yine her birisine sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum.

 

“7 AĞUSTOS PAZAR GÜNÜ YİNE PERŞEMBE PAZARI MEYDANINDAYIZ”

 

Ama süreç bitmemiştir. Cumhurbaşkanımız Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi 7 Ağustos Pazar gününe kadar tuttuğumuz bu onurlu ve kararlı vatan nöbeti devam edecektir. Pazar günü bizler Başiskele olarak tüm kademelerimizle, muhtarlarımız, meclis üyelerimiz, çalışanlarımız, esnaflarımız, kamu birim yetkililerimiz, sivil toplum derneklerimiz, siyasi partilerin üyeleri ve yöneticileri hep birlikte olmak üzere 22 gündür tuttuğumuz kutlu nöbetin finalini yine hep birlikte omuz omuza Perşembe Pazarı meydanında gerçekleştireceğiz.

 

“BİZ BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE HİZMET ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

 

Bundan sonraki süreçte de daha çok halkımıza, bayrağımıza, vatanımıza, değerlerimize, demokrasimize, milli irademize sahip çıkacağız. İlk günkü aşkla her mahallemizde titizlikle sürdürmüş olduğumuz hizmetlerimize devam edeceğiz. Biz, bu zamanı görmüş ve mücadelesini meydanlarda nöbetler ile gerçekleştirmiş, görgü tanıkları olarak gelecek nesillere bunu unutturmamayı kendimize görev edinmeliyiz. Başiskele bu zamana kadar memleketimizin hangi köşesinde olursa olsun nifak grupları tarafından çıkarılan çatışmaların içinde yer almamıştır. Birçok bölgede tüm kademeleriyle Başiskele birlik ve beraberlik konusunda örnek duruş sergilemiş ve bu zamana kadar algıyı yöneten bu nifakçılara imkan vermemiştir. Bundan sonra da Allah’ın izniyle bizim sınırlarımız içerisinde kim varsa daha güçlü, daha bilinçli daha kararlı şekilde bu ruhu tüm nesillere aktarmaya ve asla bu ülkede iradenin milletten başkasına ait olmadığını ispatlayacaktır” dedi.

 

Toplantı muhtarların iyi dilek ve temennileri ile sona erdi.  

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99