AK PARTİ BAŞİSKELE’DEN ŞEHİT AİLELERİNE YARDIM

15 Temmuz darbe girişiminde canlarını vatan uğrunu feda eden 246 adet şehidimizin yakınlarına yardımda bulunmak amacıyla Başiskele bir araya geldi.

  Ak Parti Başiskele İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus ve yönetimi, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Ak Parti Başiskele Kadın Kolları Başkanı Hacer Çakır ve yönetimi, Ak Parti Başiskele Gençlik Kolları Başkanı Melih Özkaraaslan ve yönetimi,  meclis üyeleri ve mahalle başkanları ile birlikte yaklaşık 150 kişi ile şehit ailelerine yardımlarını Başiskele’deki Ziraat Bankası’na yaptılar.

TALUS : FETÖ ZEHRİNİN PANZEHİRİ MİLLETTİR

İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus; “ Ülkemiz çok zor bir imtihandan geçti. 40 Yıllık bir planın eseri olan Fethullahçı Terör Örgütü ülkemizin damarlarına sinsice girmiş ve ülkemizi parçalamak ve yıkmak için zehrini ülkemize yaymıştır. Ve darbe girişimi ile son noktayı koymak istemiştir. Ancak hesaplamadığı şey bu zehrin panzehiri olan millettir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bir sözüyle sokağa çıkıp darbe girişimini püskürten halkımız bu darbe girişiminin üstesinden gelmiştir. Bu yolda şehit olan polislerimiz, askerlerimiz ve vatandaşlarımız için Allah’tan rahmet, gazilerimize de şifa diliyoruz. Burada bize düşen şehit ailelerine sahip çıkmaktır. Devletimiz bu konuda çok hassas davranmakta ve üzerine düşeni yapmaktadır. Biz de üzerimize düşeni yaptık ve şehit ailelerine de Başiskele Teşkilatı olarak yardımlarımızı yaptık. Allah kabul etsin inşallah “ ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99