BAŞKAN YILDIRIM SİYASİ PARTİLERİ ZİYARET ETTİ

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Ak Parti İlçe Başkanı Recep Demirel ve belediye meclis üyeleriyle beraber CHP, MHP ve SP İlçe Teşkilatlarını ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 

 

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ziyaretleri sırasında son yaşanan olaylardan bahsederek “15 Temmuz itibariyle başlayan süreç hala devam ediyor. Akşamları nöbetimiz devam de devam ediyor. Cumhurbaşkanımız son yaptığı açıklamada 7 ağustos da bu nöbetleri taçlandırarak sonlandıralım dedi. Cumartesi akşamı tutacağımız nöbete hepinizi davet ediyor, hepinizle beraber o sahnede ellerimizi kaldırmak istiyorum.
Pazar akşamı da hep beraber İstanbul’a gidelim. Orada bütün siyasi partilerimizin genel başkanları, Genel Kurmay Başkanları, Başbakanımız ve Cumhurbaşkanımız olacak” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Şinasi Yazar, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Çetin Öksüz ve Saadet Partisi İlçe Başkanı İsmail Aydın ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, gereken desteği vereceklerini açıkladılar.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99