AYAZ, 107 YAŞINDAKİ FATMA NİNENİN HAYIR DUASINI ALDI

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, 107 yaşındaki Fatma Nineyi evinde ziyaret ederek hayır duasını aldı.

 

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, belediye başkanı olduğundan bu güne  hafta içi ilçedeki hasta ve yaşlıları aralıksız ziyaret eder. Ve bu haberleri kesinlikle servis etmez. Bunu Başiskeleliler çok iyi bilir. Çünkü Başkan Ayaz’ın bu ziyaretlerindeki tek amacı, ‘Hayır Duası’ almaktır.

 

Ziyaretlerinde çok ilginç hayat hikayelerle karşılaşır. Mağdur olanlara da elinden geldiği kadar yardımcı olur. Bu yardımı personeli ve o evdekler dışında kimse bilmez. İşte bu ziyaretlerde öyle biriyle tanıştı ki; Adı Fatma Nine ve 107 yaşında. Belkide sadece Kocaeli değil Türkiye’nin ne büyüğü. Bu ziyaret sosyal paylaşım sitesinde paylaşıldı.

 

Ama görüntüdeki sohbet doğrusu herşeyi anlatıyor. Belli ki Fatma Ninenin önemli  tembihleri var. Belki de vatanına sahip çıkan tüm evlatlarına teşekkür ediyor. Yada geçmişte  darbeler sonrası yaşadığı zor günleri antıyor. Ve şimdiki iktidara yaptıkları için dua ediyor. Görüntü oldukça samimi.  Ziyaret sonunda Başkan Ayaz, 107’lik çınarın duasını da alarak ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99