ELLİBEŞ, KÜLTÜR DERNEKLERİ PLATFORMUNU AĞIRLADI

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş Gölcük Kültür Dernekleri Platformu Dönem Başkanı Bülent Denlikol ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında ağırladı.

 

İlçemizde 19 derneğin üyesi olduğu ve ilçemize önemli katkılar sunan Gölcük Kültür Dernekleri Platformu Dönem başkanı Bülent Denlikol ve yönetimi ile birlikte Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ellibeş, Gölcük Kültür Dernekleri Platformu Dönem Başkanı Bülent Denlikol ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

 

Allah Bizlere Böyle Günleri Bir Daha Göstermesin

 

15 Temmuz tarihinde TSK içindeki bir grup asker tarafından gerçekleştirilmek istenen ve milletin kararlı mücadelesi sonucu başarılı olunamayan darbe girişimi konusunda Türk Milletine ve Gölcük halkına geçmiş olsun diyerek sözüne başlayan Başkan Denlikol, “Ülkemiz çok tehlikeli bir süreci halkının ve güvenlik güçlerinin birlik ve beraberliği sayesinde atlatmıştır. Ülkemize darbe girişiminde bulunanlar, TBMM’ni bombalayanlar, halka silahlarını çevirenler en ağır biçimde yargılanacaklardır. Allah bir daha böyle kötü olayları milletimize yaşatmasın. Bizler Gölcük Kültür Dernekleri Platformu olarak her zaman darbe girişimine ve ona destek verenlere karşı çıktık. Halkla bütünleştik, demokrasi nöbetinde yerimizi alarak, dosta düşmana ülkemizin ne kadar güçlü olduğunu gösterdik. Siz değerli başkanımıza da bu süreçte Gölcük halkına verdiğiniz destekten ötürü teşekkür ediyorum.”

 

Vatandaşlarımız Demokrasinin En Güzel Örneklerini Sergiliyor

 

Ziyarette konuşma yapan Başkan Ellibeş, “Allah’a şükürler olsun ki vatan hainlerinin darbe planları milletimizin kararlılığı, cesareti ve inancı sayesinde başarıya ulaşmadı. Halkımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Allah bir daha böylesine kötü olayları ülkemize ve milletimize yaşatmasın. Gölcük Kültür Dernekleri Platformu olarak Dönem Başkanı Sayın Bülent Denlikol beyefendiye ve yönetimine ziyaretinizden ötürü teşekkür ediyorum. Bu süreçte hepimiz birlik ve beraberliğimizi devam ettirmeli, kararlılığımızı dosta ve düşmana göstermeliyiz. Türk halkı ve Gölcük halkı bu süreçte demokrasi mücadelesini en iyi şekilde göstermiştir. Bu konuda gerçekten çok mutluyum” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99